Aileye Özel Duvar Saati

Ürün Kodu : S-2737
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Aileye Özel Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Daha önce hiçbir duvar saati bu kadar anlamlı olmadığı gibi, manevi değeri de yüksek olmamıştı… Bu duvar saatini tüm yeni evlenen tanıdıklarınıza, eşe dosta ya da yeni taşınan, ev alan kişilere hiç çekinmeden orijin bir hediye olarak armağan edebilirsiniz. Zira üzerinde gönlünüzün taa derinliklerinden kopan manalı bir mesaj yer alıyor olacak. Örneğin ev hediyesiyle ilgili olarak  arkadaşa ne hediye alınır diye ne zamandır düşünüyorsanız, işte size en güzel ve manalı hediye duvar saati önerisi…

Roma rakamlı, eskitmeli, antika görünümlü bu şık saat her yaştan kişinin ev dekorasyonuna uyumlu tarzıyla da anlam katacak olan bir saattir. Bildiğiniz gibi saatsiz bir ev düşünülemez. Bu nedenle de duvar saatleri neredeyse evlerimizin demir başlarındandır. Eh hal böyleyken Hediye Sepeti de evleriniz için olmuşken saatlerin en şıkını ve anlamlısını hazırlıyor. Bir ailenin sahip olduğu en önemli manevi değeri nedir? Elbette soyadıdır. Nesillerden nesle geçecek olan soyadı, soy ağacımızın en güzel madalyonlarındandır. İnsanların çoğu soyadına leke düşürmemek adına namuslu ve asil bir hayat sürmek ister. Zira soyadlarımız bizden sonraki nesillere miras bırakacağımız ve duru bırakılması gereken her zaman asil anılması beklenen en özel imgelerimizdendir. Bu yüzden üzerinde soyadı taşıyan mesajlı bu saatler,  ev aksesuarları modelleri arasından hem işlevsel hem de dekorasyon tamamlayıcı güzel bir hediyelik olacaktır.

İşte bu denli önemli olan bu ismi dilerseniz kendi evinizde veya dilerseniz armağan olarak tanıdıklarınızın evinde şık bir saat üzerinde en güzel şekilde sergileyebilirsiniz. Üzerinde en güzel dizelerden oluşan mısraların bulunduğu bu eskitmeli saati gören tanıdıklarınız çok beğeneceği gibi evlerinin en gözde köşesinde de sergileyecektir. Yeni evlenen yakınlarınıza ya da ev değiştiren tanıdıklarınıza hediye göndermek istiyorsanız, bu saati kaçırmay

Hayatınızın olmazsa olmazlarından aileniz için özel bir saat... Üzerinde gururla taşıdığınız soyadınız, altında dilediğiniz bir mesajınızla süslenen bu duvar saati anlamlı ve özenli seçilmiş bir hediye olacak.


Alabileceğiniz en anlamlı hediyeler arasında olan kişiye özel duvar saati evinizin baş köşesinde yerini alacak ve ailenizin vazgeçilmezi olacaktır.