İsme Özel Kaşeli Hediye Kalem

Ürün Kodu : S-8395
289,90 TL 249,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsme Özel Kaşeli Hediye Kalem özellikleri

  • Kaşe bölümünde 4 satır yazı alanı bulunmaktadır.
  • Alman yapımıdır.
  • Arkasında kaşe baskı bölümü bulunur.
  • Dokunmatik telefon ve tablet kullanımı için dokunma bölümü mevcuttur.

Yorumlar

Mert K.
06.12.2017
Kaliteli kalem
Ürün kaliteli ve güven sorunu vs yaşamadım

AÇIKLAMA

Kişiye özel kaşeli kalemle tanıdıklarınıza gerçek bir iş hediyesinin yanında, prestijli ve kalıcı bir hediye vermiş olacaksınız.

Mürekkepli damga sayesinde kağıt üzerine isim soy ad, gsm bilgileri ile ilgili olarak tüm iletişim bilgilerini bırakabilecekleri bu kaşeli kalem, bundan sonra hediye sahibinin en sevdiği ve en çok kullandığı kalemi olacaktır.

Armağan sahibi bu şekilde kendi mührünü dilediği her yere geçirebilecek ve iş dünyasında imza attığı her yerde kişisel izini bırakabilecektir.

Alman kalitesiyle gelen Heri marka bu kişiye özel tükenmez kalemle, hediyeyi verdiğiniz kişi karizmasına karizma katarak prestijli bir kaleme sahip olacaktır.

Bu şık kalem kullanım kolaylığı, tasarımının yanı sıra, arkasındaki kaşe bölümü ve dokunmatik tablet – telefon duyarlılığıyla diğerlerinden çok daha farklı… Bu yüzdende sevdiklerinizin en sevdiği kalem olma özelliğine sahip olacaktır.

Bu kaleme; sevdiklerinizin ad – soy adını, gsm nolarını, bulunduğu il ve semt bilgilerini, ve mail adres bilgilerini de işletebileceksiniz.

Ofis eşyaları arasından yakınlarınıza, iş arkadaşlarınıza, iş çevrenizden kişilere, hatta patronunuza rahatlıkla hediye edebileceğiniz bu güzel armağan, ince zevkiniz ve kalemin güzelliği sayesinde onların gözünde ki saygınlığınızın da artmasına vesile olacaktır.

Bu kalemi sevdiklerinize, yakınlarınıza, dost ve iş arkadaşlarınıza yeni iş hediye si olarak gözünüz kapalı armağan edebilirsiniz.

Kaşeli kalem Heri, özel günlerde özellikle iş çevreniz için her zaman alınabilecek hediyeler arasında ki standardını daima koruyacak olan bir hediyeliktir.

İş dünyasında kullandığınız kalem attığınız imzalar kadar önemlidir sizi ve prestijinizi yansıtır. Alman kalitesi ile üretilen HERİ marka kişiye özel kalem sizin işinizde ki gücünüzün ve zevkinizin imzası olacak. Kişiye özel olarak hazırlanan kalem arka bölümünde kaşe bölümü bulunmaktadır.


Kaşe bölümünde 4 satır yazı alanı bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ya da şirket bilgilerinizi kaşe bölümüne yazdırarak bilgilerinizi bu şekilde paylaşabilirsiniz.