Kişiye Özel Taşlı Gold Tükenmez Kalem

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 15882

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kalemin arka kısmı ipad ve akıllı telefon dokunmatik uçlu
  • Kişiye Özel Taşlı Gold Tükenmez Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için kullanışlı ve estetik açıdan harika bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Kişiye Özel Taşlı Gold Tükenmez Kalem kullanabilirsiniz. Özenli görünümü ile birlikte sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek olan bu özel hediye kalem aynı zamanda günlük yaşamda pek çok ihtiyaçlarının da giderilmesini sağlayacaktır.

Kalem üzerine yüksek lazer teknolojisi ile hediye vereceğiniz sevdiklerinizin ismi yazılmaktadır. Silinmeyen yapısı ile birlikte her zaman kalem üzerinde yer alacak ismi sayesinde hediye verdiğiniz kişiler kendilerini çok daha mutlu hissedeceklerdir. Diğer yandan kalemin arka kısmında bulunan ipad ve akıllı telefon dokunmatik uç kısmı da bu türden cihazların çok daha kolay kullanımına etki edecektir.

Özel hediye paketi ile gönderildiği için aynı zamanda hemen hediye vermeye uygun olan kalem, tüm bu özellikleri ile birlikte harika bir kullanım imkânı yaratmaktadır. Özel yapısı sayesinde her zaman kullanılmaya uygun olacak kalemin, arka kısmında bulunan renkli taşlar ise kullanım sırasında çok daha özgün bir görünüm yaratmaya yardımcı olmaktadır. Sevgiliniz, eşiniz, öğretmenleriniz, arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm sevdikleriniz için kullanışlı bir hediye olacak bu özel ürün, sevdiklerinizi kolay yoldan mutlu etmenin imkânını yaratacak.