Kişiye Özel Cross Kalem

Ürün Kodu : S-3317
209,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Kişiye özel Cross kalem sayesinde özel günlerinde tüm sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Yıllardır kalitesinden ve değerinden ödün vermeyen Cross markalı bu kalemi, eşinize sevgilinize ya da babanıza terfi hediyesi yanı sıra iş yeri hediyesi olarak armağan edebilirsiniz örneğin. Gümüş, sülün gibi görünümü, ergonomik kavranışı, kalitesi ve konforlu kullanımlarıyla Cross kalem markasının şanı dünyayı sarmıştır ve iyi tanınır. Böylesi yüksek kalitede bir hediyeyi dilerseniz eşinize yıldönümünüzde ya da sevgilinize sevgililer gününde hatta yeni yıl hediyesi olarak dahi verebilirsiniz.

Prestijli iş adamlarının, plaza çalışanlarının kısacası beyaz yakalıların ceplerine veya Bond çantalarına yakışacak olan bu üstün kalitedeki kalemi gören yakınınız bu hediyeye çok sevinecektir. Ofis hediyesi erkek için bir arama yapıyorsanız şayet, işte karşınızda mükemmel ir hediye seçeneği bulunuyor.

Hediyelik kalemler arasından orijinal Cross marka olan bu kalem zaten gördüğünde sevgilinizi yeterince özel hissettireceği gibi, bir de isme özel olduğunda onun ayaklarını yerden kesecek türde bir hediye olacak. Siyah mürekkepli Cross kalem, sevdiğiniz kişiye orijinal şık kutusunda gönderilecek. Sevdiklerinizin dışında yakın dostlarınıza, patronunuza ya da sizin için önemli olan insanlara bu üründen her özel günde rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Zira Cross marka bu kalem sizi ve hediye sahibini gerek markası ve gerekse de tasarımıyla onurlandıracak bir hediye olacaktır. Babalar günü için hediye önerileri nin yanı sıra en güzel erkek hediyeleri hakkında hatta yakın arkadaşa doğum günü hediyesi

olarak sipariş edebilirsiniz.

Hediye edildiğinde mutluluk verecek ve çok özel hissettirecek isim yazılabilen kişiye özel Cross kalem özel ve anlamlı bir hediyedir.


isme özel cross kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismi, lazer işleme yöntemi ile yazıldığından, uzun yıllar yazılarda herhangi bir aşınma ya da bozulma yaşanmaz. Kişiye özel olarak tasarlanan bu kalem hediye sahibini özel hissettirecek şık bir seçim olacak. Sitemizde bulunmayan Cross kalem modelleri için ayrıca mail ya da telefon aracılığı bizden teklif isteyebilirsiniz.

Kişiye Özel Cross Kalem'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Orijinal Cross marka kalem,
  • Gümüş gövde, siyah mürekkeplidir.
  • Orijinal kutusunda gönderilecektir.

Yorum Yaz

DİDEM Ö.
Teşekkürler
Hızlı ve sorunsuz teslimat, teşekkürler
04.04.2017
Yurdanur Ü.
Ürün gayet güzel. Eşime aldıktan sonra bir arkadaşımız için de özellikle bu kalemi tercih ettik. Teşekkürler..
19.02.2016