Rapid Pro Versatil 0,5 mm Kişiye Özel Kalem

Ürün Kodu : S-11888
199,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Rapid Pro Rotring Versatil 0,5 mm Kişiye Özel Kalem Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

i.
19.06.2018
Güzel
Hizmet çok iyi isim sığmıyordu müşteri hizmetlerini aradım hemen halleti ve ertesi gün elime ulaştı

AÇIKLAMA

Rapid Pro Versatil 0,5 mm Kişiye Özel Kalem sayesinde en detaylı yazım işlemleri bile incecik uçlar sayesinde buzda kayar gibi basit ve zevkli…

Versatil kalemler incecik uçları sayesinde ince ayar gerektiren tüm yazım işlemlerinizde işlerinizi hızlı ve homojen kılıyor. Yazma – çizme işlemlerinde en büyük teknik desteği alabileceğiniz versatil kalemler sayesinde mimar, mühendis ya da diğer hangi meslekleri icra ediyor olursanız olun işlemleriniz, çizim ve yazım işleriniz en temiz ve süratli şekilde sonuçlanabilir. Kişiye özel defter kalem setleri kadar versatil kalemlerle de çalışan ve öğrenci tanıdıklarınızı sevindirebilirsiniz.

Sanatçı edasıyla yazım işlemlerinizi sürdürebileceğiniz bu kalem sayesinde tüm detayları çok daha basit ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Proje çizimlerinizin, resim çizimlerinizin daha kaliteli, temiz ve düzgün detaylandırılmasını istiyorsanız kesinlikle versartil kaleme ihtiyacınız var demektir.

Baskılı olarak kullanabileceğiniz bu işlevsel kalemle dağılma, akma, yansıma, parlama olmayacağı gibi kesinlikle çizimleriniz en net ve hijyen şekilde ortaya çıkabilir. İsme özel kalem kapıda ödeme kolaylığıyla bu versatil kaleme hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Sık sık kırılarak sizi yarı yolda bırakan; 0, 5, 0,7, 0,9 gibi uçlardan artık sıkıldınız mı? Oraya buraya akıp duran dolma kalemleriniz sizi tüketiyor mu? Devamlı yayarak yazı işlerinizi ve çizimlerinizi boyayarak bozan pilot kalemlerden bezdiniz mi? O halde akmaya, kırılmaya ve taşmaya dirençli olarak üretilen sağlam, gülü ve kaliteli Rapid Pro Versatil 0,5 mm Kişiye Özel Kalem ile işlemleriniz çok kolay olacaktır.

Kayar manşon ve yumuşak ucuyla kullanımına o kadar alışacaksınız ki, asla başka kalem kullanmak istemeyeceksiniz. Hem de bu kalemlere isme özel baskılarla sahip olabilir ve sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. Dilerseniz isme özel Dokunmatik ekran kalemi modellerini de inceleyebilirsiniz.