Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Seti

Ürün Kodu : 12039

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
  • Çakmak gazlıdır ve gaz doldurulabilir.
  • Zenit Marka Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Seti​ şık kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aşkınızın tek sahibi erkek arkadaşınıza tanışma yıldönümü ya da Sevgililer Günü gibi özel günlerde hediye almak için geç kalmayın. Bir kadın olarak hediye tercih etmekte zorlanıyor olabilirsiniz, ancak erkek arkadaşınız sigara kullanıyorsa çakmak ve sigara tabakası setini, hem şık hem de uzun süre kullanılabilir bir ürün seçeneği olması nedeniyle tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi, Hediye Sepeti sitemiz üzerinden ücretsiz kargo imkanımız ile sevdiğiniz adama gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

Özel günler yaklaştıkça erkek arkadaşınıza hediye alma konusunda telaşa kapılıp eliniz ayağınıza mı karışıyor? Her ne kadar erkek arkadaşınızın sigara içmesini desteklemiyor olsanız da Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Seti, sağlığa zararlarına rağmen sigaradan vazgeçemeyen erkeklere alınabilecek ideal hediyeler arasında ön plana çıkıyor. Bu nedenle çıkma yıldönümü gibi romantik ya da doğum günü gibi önemli günlerinizi, bir akşam yemeği ile keyifli hale getirebilir, bu özel gecede erkek arkadaşınıza Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Setini hediye edebilirsiniz. Hediyenizi romantik sevgililer günü mesajları ile taçlandırabilirsiniz. Bir erkeğe söylenecek güzel sözler, şüphesiz en az hediyeniz kadar etkili olacaktır.

Setlerimizin içinde sunduğumuz sigara tabakası ve çakmaklar, yıllarca kullanılabilmeleri için oldukça kaliteli metalden üretilmiş ürünlerdir. Zenit marka çakmak, gazlı olup tekrar doldurularak kullanılabilmektedir. Bu nedenle erkek arkadaşınız tabanca ve alkol baskılı bu tabaka ve çakmağı yanında taşımaktan büyük keyif alacaktır. Özellikle sigara paketi taşımaktan hoşlanmayan erkek arkadaşınız, bu seti oldukça karizmatik de bulacaktır. Merak etmeyin; Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Seti, sigara kullanan beylere özel günlerde hediye edilebilecek en iddialı ürünlerin başında geliyor.

Tabanca ve alkol baskılı Erkek Arkadaşa Hediye Çakmak ve Tabaka Seti​, sevdiğiniz kişi için şık kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Sigara ve çakmak ayrılmaz ikilisinden oluşan bu şık seti, sitemiz üzerinden tüm kartlara 6 taksit imkanı ve kapıda ödeme kolaylığı ile güvenle satın alabilirsiniz. İster tasarım olsun ister son trend, Hediye Sepeti olarak pek çok ürün seçeneğimizle keyifli alışverişler diliyoruz.