Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Fotoğraflı 1000 Parça Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
154.90 TL
Ürün Kodu : 12991

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde iki parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Fotoğraflı 1000 Parça Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğum yapan eşe hediye almak hem çok keyifli hem de oldukça zor bir görev olarak bilinir. Ancak onu mutlu edecek olan da yine kendinden parçalar bulduğu hediyelerdir diyebiliriz. Eşinize sürpriz yapmak için onun fotoğraflarından hazırlanmış olan bir puzzle yaptırma fikri kulağa oldukça hoş geliyor. Eşinizin sevdiği 4 fotoğrafı cihazınızdan siteye yükleyerek fotoğrafını puzzle şeklinde sunabilirsiniz. Aynı zamanda hediyenin üzerine isim ve mesaj yazdırma hakkınız da bulunuyor.

Böylece eşiniz hediyeyi aldığında yaşadığı annelik duygusunu anneler günü ile pekiştirmiş olacak diyebiliriz. Yalnızca anneler günü değil doğum günü hediye için de ideal bir parça olarak bilinen puzzle her türden ihtiyaca hitap ediyor diyebiliriz. Eğer doğum günü hediyesi bayan için alınacaksa kişiye özel parçaların rağbet gördüğünü söylemekte fayda var. Hediye ile ilgili bir diğer detay da siteye yükleyeceğiniz fotoğrafın görüntü kalitesi diyebiliriz. Yükleyeceğiniz görselin en az 1 MB büyüklüğünde olması gerekiyor.

1000 parçalı puzzle kutusuz ve parçalı bir şekilde hazırlanmış olarak gönderilir. Bozup yeniden yapmaya başlayarak eşinizi mutlu edebilir keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ürün kargoya verilmeden önce özenle hediye paketi yapıldığından sizin tekrardan hediye paketlemesi ile uğraşmanıza gerek kalmadan direkt olarak ürünü hediye edeceğiniz kişiye götürebilir ya da onu şaşırtmak isterseniz de doğrudan hediye edeceğiniz kişinin adresine kargoyu yönlendirerek iki katı şaşkınlık yaşatabilirsiniz.