0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comResim Öğretmenine Hediye Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10331
44,90 TL

İlkokuldan bu yana sanat anlamında hayatımızı yön veren bazı hocalar vardır. Bunlardan en önemlileri ise resim öğretmenleridir. Onlar olmasaydı sanata bakış açımız gerçekten farklı olabilirdi. Resim öğretmeninize öğretmenler gününe özel ya da canınız istediği için Resim Öğretmenine Hediye Duvar Saati'ni hediye etmeye ne dersiniz? Hediye Sepeti.com'un tasarımına imza atıp hayata geçirdiği bu duvar saati öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevap. Üstelik bu şık hediye bayan öğretmene hediye olarak tasarlanıp size sunuldu.

Eğitim kurumlarında tarihten matematiğe her şeyi öğreniriz ancak hayata olan bakış açımızı değiştirecek asıl gerçekler sanatta saklıdır. İşte bu yüzden hayata karşı olan bakış açımızı değiştiren resim öğretmenlerinize de bu öğretmenler gününde ufak bir hediye almanız şart. Seçeceğiniz bu hediye ise kesinlikle Resim Öğretmenine Hediye Duvar Saati olmalı. Onu duygulandırmak ve yaptığı işin ne kadar kutsal olduğunu göstermek adına hazırlatabileceğiniz ve ona sunabileceğiniz en iyi öğretmenler günü sürprizlerinden biri olabilecek duvar saati modelimiz üzerindeki renkli baskı ve figürler ile dikkat çekiyor. Bayan resim öğretmeninizi simgeleyen bir figür ve bu sanat için gereken malzemeler ile detaylandırılan Resim Öğretmenine Hediye Duvar Saati o özel günün anlamına anlam katacak nitelikte. Öğretmeninizin yüzünde gülücükler oluşturacak duvar saati modelimizin en güzel detaylarından biri de üzerine yazılan isim soyisim ve öğretmenler günü mesajınız ile kişiye özel bir hediye haline dönüşmesi. Saat üzerine yazdıracağınız mesajları öğretmenler günü mesajları arasından seçip baskı olarak duvar saatine aktarabilirsiniz.

Sizler de Resim öğretmeni olmadan hayata karşı duruşumu bulamazdım diyenlerden iseniz bu ürünü hemen sepetinize ekleyin ve resim öğretmeninizi duygulandırın. Hediye Sepeti'nin diğer öğretmenler günü hediyeleri için sitemizi hemen inceleyin.

 

Resim Öğretmenine Hediye Duvar Saatini satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 6 mm ahşap üzerine baskı alınmaktadır
  • Büyük saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.