Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati

Ürün Kodu : S-8521
44,90 TL

Onu tanıdığınız veya onunla bir yola başladığınız o önemli günün yıldönümü geldi çattı ve siz hala onun için ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? O halde bu önerimizi dikkate alın ve bu çok özel hediyeyi kaçırmamak adına Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati'ni hemen inceleyin!

En güzel fotoğrafınız ve isimlerinizle anlam bulacak bu şık duvar saati eşsiz bir yıldönümü hediyesi olacaktır. Sevgilinize tarifi imkansız duygular yaşatacak ve onun kendini özel ve diğer insanlardan farklı hissetmesini sağlayacaktır. Odasının duvarında keyifle sergileyeceği bu duvar saatine aşkla bakacaktır ve zamana her baktığında sizi ve sevginizi hissedip içini tatlı bir huzur kaplayacaktır. Akıp giden zamana inat çoğalan sevginiz Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati ile anlam bulacak ve aşkınız pekişecektir.

Sevgiliniz için tercih edeceğiniz Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati ile güne anlam katın ve sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapın.

 

Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

Hacer d.
Ürünüm geldi tam istediğim gibi çok tessekkür ederim
14.01.2017
Tarık G.
Güzel
Çok hızlı hazırlanmış. Ertesi gün elimize ulaştı. Sanki biraz daha büyük olsaymış daha iyi olurmuş...
01.11.2016
Serap İ.
Hediye olarak arkdşıma almıştım. çok memnun kaldı. teşekkür ederim.
06.09.2016
Betül .
Harika bir işçilik mükemmel bir hizmet... Hazır bir eşya dahi bugüne kadar böyle bir acele ve ile elime ulaşmadı:-) verdiğiniz emek işinize olan liyakatinizin resmi... çok teşekkür ederim
28.07.2016
alaattin c.
hediye daha ulaşmadı ulaşınca çok minnettar olucam. güzel bir hizmet
12.06.2016
Elif A.
çok beğendik çok teşekkür ederiz
02.12.2015
İLHAN S.
Abimlere yıl dönümü hediyesi olarak aldım. Çok memnun kaldılar. Fakat boyutunu beğenmedim ben 27 cm lık seçeneği almama rağmen küçük geldi daha büyük boyutlarda yapılırsa çok daha güzel bir ürün haline gelir. Genel olarak iyi bir ürün herkes rahatlıkla alabilir.
27.11.2015
elif .
daha önceden Eşim için sizden satın almış olduğum kredi kartlıktan çok memlun kaldığım için , Kız kardeşimede evlillik sebebiyle yeni ev hediyesi özel saat yaptırdım. Fakat doğru yazdığım halde, sizler dalgınlığınıza gelmiş olmalı ki, tarihi yanlış yazmışsınız. Bunu size ilettiğim de (kanıt olarak resim sonrasında), derhal hatanızı kabullendiğiniz ve ücretsiz olarak bir saat daha üretime koydurup kargo ücreti dahi almaksızın adresimize yolladınız. Yazım çok uzun oldu , fakat bu inceliğinizi ve hatanızı telafi ettiğiniz durumu anlatmak boynuma bir borçtur. Tekrar teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda alış verişlerimi yine sizin sitenizden yapıcam.
25.11.2015
CİHAN Y.
Tasarımı çok iyi fakat boyut olarak daha büyük çapta saat tasarımları da yapılabilir.
23.11.2015