Sevgililere Özel Duvar Saati

Ürün Kodu : S-3419
54,90 TL

Mutluluklarınıza şahit olan evinizin duvarları şimdi sizin en özel anınızla anlam kazanacak. Üzerine sevgilinizin ve sizin en mutlu anınızın olduğu bir resim ve ona özel bir mesaj ekleterek hediyelerin en anlamlısını hediye etmiş olabilirsiniz.


Akan zamana inat sevginizden hiç bir şey eksilmesin istiyorsanız sadece sizin için tasarlanacak bu özel duvar saatini ona hemen hediye etmelisiniz.

Sevgililere Özel Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 3 mm ahşap plaka üzerine renkli baskı yapılır.
  • 26cm çapındaki ahşap planın dışında dairesel çerçevesi ile birlikte gönderilir.

Yorum Yaz

Aylin e.
Urun hazirlanisi guzeldi fakat cerceve rengi degisik geldi.renk secenegi olursa dahada iyi olur.kargo ve teslimat gecikmedi.
02.12.2016
ZEYNEP Ö.
teşekkürler...
çok hızlı geldi ürünümüz , baskısı çok güzel de olmuş elinize sağlık, sadece çerçevenin rengi farklıydı. birebir seçilen ürün değildi. ama gelenide beğendiğim için sorun olmadı. teşekkürler...
27.06.2016
Mehmet Y.
verdiğim paraya yazık
ürünün gönderilmesindeki sürat, paketleme ve istediğim mesajların yazılması falan her şey çok iyiydi ama gelen ürün ve maliyeti düşünüldüğünde hayatta değmez. Sıkışık zamanda işimi gördüğü için teşekkür ederim ama bir daha zorda kalmadıkça hediye almak için bu siteyi (diğerleri de farklı değildir kesin) kullanacağımı sanmam.
14.06.2016