Öğretmene Özel Matematik Saati

Ürün Kodu : S-8393
44,90 TL

Yaklaşan öğretmenler gününde çok sevdiğiniz matematik öğretmeninizi ilginç bir hediye ile mutlu etmeye hayır demeyeceğinizi düşündük ve onlar için Öğretmene Özel Matematik Saati'ni tasarladık!

Matematik dersini size sevdiren erkek öğretmene hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu duvar saati sıradan öğretmenler günü hediyelerine açık ara fark etıyor. Her sene aldığınız klasik hediyelerin aksine el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli bir hediye olabilecek bu saat 24 Kasım'ın anlamına anlam katacak türden. Üzeri matematiği simgeleyen sayılar ile detaylandırılmış bu duvar saati aynı zamanda yüz gülümsetecek bir görünüme de sahiptir. Öğretmeninizi verdiğiniz ilk anda şaşkınlığa uğratacak Öğretmene Özel Matematik Saati'nin en belirgin diğer özelliği de üzerine işlenecek isim ve soyisim. Süblimasyon baskı tekniği ile yapılan bu işlem sayesinde kişiye özel bir hediyeye dönüşen bu duvar saati öğretmeninizin evinin duvarında çok özel bir yer edinecek ve zaman her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlatacaktır. Şimdiye kadar aldığı en farklı öğretmenler günü hediyesi olabilecek Öğretmene Özel Matematik Saati'ni bir ömür keyifle saklayacak, mezun olsanız dahi sizi asla unutamayacaktır.

Saygı değer öğretmeninize layık olabilecek o çok özel hediyeyi henüz bulamadıysanız Hediye Sepeti'ninöğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Öğretmene Özel Matematik Saati'ni çok sevdiğiniz matematik öğretmeninizin ismi ve soyismi ile hazırlatın bu öğretmenler gününü layığıyla kutlayın. Hediye paketiniz içineöğretmenler günü mesajları arasından birini seçip eklemeyi de unutmayın!

Öğretmene Özel Matematik Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • 30 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

sümeyye p.
saat beklediğimden daha güzel ve daha şık geldi ürün çok güzeldi.çok tşk ederim..
22.11.2016
melek g.
Teşekkür ediyorum. Samimiyetiniz ve ilginizde ürünleriniz kadar güzel. çok çabuk işinizi halledip ertesi gün teslim ediyorsunuz. Gerçekten çok memnun kaldım .
15.04.2016
Burak .
Gayet şık ve güzel.fakat yazıların bir kısmında silinme var
08.10.2015