İsim Yazılı İzmir Şehri Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10046
44,90 TL

Çiğdem, boyoz, gevrek kelimelerinin duyulmasıyla akılda canlanan İzmir, üçüncü büyük ilimiz, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olmaya devam ediyor. Turistik güzellikleri, insanının sıcaklığı ve güler yüzlü oluşuyla her yıl binlerce insanı ağırlayan, tatilin keyfinin doyasıya çıkarılabildiği İzmir, Ege Denizi kıyısında inci gibi parıldayan ve 8500 yıllık tarihi ve kültürel zenginliği olan görülmeye değer bir şehirdir.

İzmir'li insanların memleketine düşkünlüğüne dikkat çekerek onları mutlu edebilecek İzmir tasarımlı isim yazılı duvar saati sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediye olacaktır. Duvar saati modelleri arasında sevdikleriniz için kişisel bir hale getirilebilecek isim yazılı İzmir temalı duvar saati arkadaşlarınıza, dostlarınıza, iş veya eğitim amacıyla yolu İzmir'e düşenlere veya İzmir'liyseniz İzmir'den bir hatıra bekleyen sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır. Kişiye özel oluşuyla yakınlarınızın kendilerini özel ve değerli hissetmesini sağlayacak isim yazılı duvar saati İzmir'in güzelliklerini yansıtmasıyla gönülleri fethedecektir.

Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek İzmir temalı isme özel duvar saati, vatani görevini İzmir'de yapan askerdeki sevgiliye hediye olarak da değerlendirilebilir. İzmir'le uzaktan yakından bağı olan ve İzmir'i seven yakınlarınıza hitap edebilecek hediye son derece farklı bir tercih olacak. Orjinal hediyeler seçmeye özen gösteren kalıcı bir hatıra bırakmayı amaçlayanlar için sevdiklerine kendilerini özel hissettirebilecek değerli bir hediye...

İzmir aşıklarının özel günlerinde gönüllerine dokunacak ve onlara karşı hissettiğiniz güzel duyguları farklı bir şekilde aktarmanızı sağlayacak anlamlı ve akılda kalıcı bir hediye isteyenler için isim yazılı İzmir temalı duvar saati muhteşem bir seçenek!

İsim Yazılı İzmir Şehri Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Duvar saati 27 cm çapındadır.
  • 6 mm'lik ahşap üzerine baskı yapılmaktadır.
  • Saat mekanizmasında ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.