Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati

Ürün Kodu : S-8394
44,90 TL

Hediye seçerken sevdiklerinize hitap ediyor olmasına özen gösterenlerdenseniz kişiye özel hediyeler yardımınıza koşacak! Arkadaşınıza doğum gününde ya da özel bir günde verebileceğiniz Matematik temalı duvar saati çok hoş bir hediye olacaktır.

Matematikle haşır neşir olan dostlarınıza ya da Matematik öğretmenliği yapan sevdiklerinize yeni iş hediyesi olarak verebileceğiniz Matematik sembolleri ve denklemleriyle süslü duvar saati kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Duvar saati modelleri arasında Matematik tutkunları için hediye olarak düşünülebilecek muhteşem bir tercih!

Matematik birçok insanın sempati duymadığı bir ders olsa da tutkunları da bir hayli fazla. Matematikle uğraşmayı seven, hatta mesleğini bu yönde seçen dostlarınıza ya da Matematik’i size sevdiren değerli öğretmenleriniz için harika bir hediye olacaktır. Matematik saati Öğretmenler Günü’nde öğretmene hediye olarak düşünülebilecek orijinal bir seçenek olacaktır.

Yeni iş hediyesi olarak Matematik öğretmenliği yapan arkadaşlarınıza verdiğiniz kişiye özel duvar saati çalışma alanında severek kullanacağı bir aksesuar olacak dekora enerjik bir hava katacaktır. Arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak da böyle bir hediye seçerek kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilir, bir kez daha işini sevmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hitap eden hediyeler seçtiğinizde onu ne kadar önemsediğinizi ve onun hayatına ilginizi belli etmiş olursunuz. Matematik temalı duvar saati de Matematik tutkunları için böyle anlamlı bir hediye olacaktır. Böyle bir hediyeyi alan dostlarınız kendilerini çok özel hissedecek ve sizden hatıra olarak uzun yıllar saklayacaktır. Bu hediye ile sık sık sizi anımsayacaklardır.

Arkadaşa Hediye Matematik Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • Saat 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

 

Yorum Yaz

.
Hızlı gönderi, şık bir ürün tereddüt etmeyin :)
14.01.2016