0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comRetro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10770
44,90 TL

Retro hediyelerden hoşlanan sevgilinize armağan edebileceğiniz şık ve kalıcı bir hediye mi arıyorsunuz? O halde Hediye Sepeti'nin tasarladığı Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati tam aradığınız şey!

İster erkek sevgiliye hediye olarak isterseniz de bayan sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu retro saat ile sevgilinizi mutlu edebileceksiniz. Çünkü Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati görüntüsü itiberiyle hem oldukça şık hem de kişiye özel bir hediye. Sevgiliye sürpriz hediye fikirlerinden biri olarak tercih edebileceğiniz bu duvar saatinin üzerine işleteceğiniz isimleriniz ve özel bir tarih bu hediyeyi sıradanlıktan çıkarıyor, değerli bir hediyeye dönüştürüyor. Sevdiğiniz insan Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati'ni odasının en güzel yerine asacak ve zamana her baktığında sizi anımsayacaktır. Yüzünde tebessüm oluşturacağınız bu hediyeniz sıradan bir duvar saatinin aksine isimleriniz ile aşk dolu bir hediyeye dönüşecek. Retro aksesuarlardan hoşlanan sevgiliniz retro eşyalar ile detaylandırdığı odasını Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati ile süsleyecek, odasının şıklığına şıklık katacak. Yaklaşan yıldönümünüz için veya sevgilinizin doğum günü için ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız tercihiniz kesinlikle Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati'nden yana olmalı. Saat üzerine işleteceğiniz tarih ile benzersiz bir yıldönümü hediyesi oluşturabilir, üzerine yazdıracağınız isimleriniz ile sevgiliye en güzel doğum günü hediyesini verebilirsiniz.

Retro ve oldukça şık görünümüne eşlik eden kişiye özel tasarımı ile sevdiğiniz insana sürpriz bir hediye olarak sunabileceğiniz Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati'ni kaçırmamak ve isimleriniz ile hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. Seçtiğiniz bu özel hediye ile zamana aşk katın.

 

Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saatini satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 6 mm ahşap malzeme üzerine baskı yapılmaktadır.
  • İki farklı saat boyutu mevcuttur.
  • Küçük saat modeli 20 cm çapındadır.
  • Büyük saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.