sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye Hediye Fikirleri mi Arıyorsun? Aradığın Hediye Burada Olabilir!

2020 Hayatımız boyunca belki de en kıymetlimiz, en değerlimiz, ailemizin baş tacı dediğimiz insan, sevdiğimizdir, bir ömür sevgilimizdir. En özel günlerde de onları mutlu etmek, en anlamlı hediyeler ve mesajlar ile dünyanın en mesut insanı olmaları için çabalarız. İşte bu anlamda birazdan vereceğimiz sevgiliye hediye fikirleri her açıdan size yol gösterici olabilir. Sevgili olmak her zaman başka insanlar ayrıcalıklı olmak demektir. Bu ayrıcalıklı hali ise sevgililer en fazla birbirlerine karşı göstermek isterler. Bu yüzden ister özel günlerde ister sıradan bir günü daha anlamlı hale getirmek için sevgiliye hediye fikirleri değerli olmaktadır. Bu özel fikirler sayesinde sevgiliniz için doğru ve özel olacak hediyeyi kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye En Güzel Hediyeler

Sevgiliye hediye alırken, öncelikle onu ne denli iyi tanıdığınızı ölçüp biçmeniz gerekir; nelerden hoşlanır, en çok neleri yapmaktan keyif alır gibi detayları iyice düşünerek hediye önerilerini değerlendirmeniz gerekir. Hangi özel gün için hediye araştırması yapacağınız da oldukça önemli bir detay. İşte sevgiliniz için birbirinden ilginç, anlamlı ve de ekonomik alternatif hediye önerileri:

İsme Özel İkili Sevgili Tişört Kombini

sevgiliye hediye fikirler

Sevgili olduğunuzu her zaman göstermek ve sevginizin özel bir ifadesini üzerinizde taşımanız için hazırlanmış olan bu özel kombin, başkalarına karşı sevginizi göstermeniz için bir fırsat olurken, aynı zamanda da sevgiliniz ile yaşamda nasıl bir ortaklığa sahip olduğunuzu ifade edebilmenize yardımcı olacaktır. Özenli baskı kalitesi ve sağlık için tamamen uygun yapısı ile son derece hoş bir hediye olacak bu özel kombin, isminize özel olarak da tasarlanacağı için birlikteliğinizin ve mutluluğunuzun ifadesinin her zaman görünür olmasına yardımcı olarak, mutluluğunuzun artmasına yardımcı olacaktır. Ürünü kadın ya da erkek sevgiliye hediye fikirleri olarak da değerlendirebilir ve sevgilinize hiç beklemediği bir anda özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Saatli Büyük Boy Ahşap Çerçeve

sevgiliye hediye fikirleri bayan

Evli olan çiftler için her zaman yıldönümleri yaşamlarındaki en özel anlardır çünkü büyük mutluluklarının başladıkları tarih olan evlilik yıldönümleri, üzerinden ne kadar yıl geçerse geçsin, ilk günkü heyecan ile kutlanmaya çağrıda bulunmaktadır. İster ilk yıldönümünüz ister onlarla ifade edilecek yıllara dayanan olan yıldönümü kutluyor olun, mutluluğunuzun bir araya geldiği ve başladığı tarih olarak bu özel günler, özel hediyeleri hak etmektedirler. Sadece evli çiftler için değil aynı zamanda sevgililerin de mutlulukların başladığı tarihleri ifade eden yıldönümleri sevgililer için de özenle kutlanması gereken zamanlardır. Bu yüzden ister evli ister sevgili olun her durumda en özel anlarınızın bir yansımasını taşıyacak bu hediye yıldönümünüzü daha mutlu geçirmenize imkân verecektir.

Fotoğraf Baskılı Led Lamba

sevgiliye ilginç hediye fikirleri

Kadın ya da erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri değerlendirmek istiyorsanız, etrafına mutluluğunuz gibi ışıltı saçan bu özel led lambayı tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin çalışma masasında, işyerinde ya da bulunduğu her yerde hem işlerini kolaylaştıracak hem de her baktığında mutluluğunuzu anımsamanıza neden olacak bu özel lamba, yüksek baskı teknolojisi sayesinde sevgiliniz ile birlikte olduğunuz anların özel baskısını yaparak tamamen sizlere özel olarak tasarlanmaktadır. USB bağlantısı ile de çalıştığı için kullanımı açısından kolaylık sunan ürünü sevgililer günü ya da doğum günleri gibi tercih edebilir ya da hoş bir sürpriz yapmak için kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

sevgiliye romantik hediye fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri bayan için öne çıkan bu lezzetli ve anlamlı çikolatalar sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi çok rahat bir şekilde anlatabilmenize imkân verecektir. Lezzetli çikolataların sevgilinizi ya da eşinizi ne kadar çok sevdiğinizi göstermeniz için birer aracıya dönüştüğü bu özel hediye, verdiğiniz değeri ve taşıdığınız sevgiyi göstermenin tatlı, etkileyici ve özel bir seçeneği olacaktır. Sevgiliniz ya da eşiniz çikolataların lezzetli ile büyük keyif alırken aynı zamanda çikolatalarda yer alan mesajlar sayesinde ona verdiğiniz değeri daha iyi anlayacaktır. Ayrıca kendisini ifade edemeyen kimseler için de sevdiklerine karşı hoş bir sürpriz olabilecek çikolatalar özel kalp şeklindeki kutusuyla da sevginizi göstermenizi sağlıyorlar.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

sevgiliye özel hediye fikirleri

Özellikle asker sevgiliye hediye fikirleri arasında değerlendirebileceğiniz bu özel kupa üzerine kendi fotoğrafınızı bastırabilir ve böylece sevgilinize verebilirsiniz. Uzakta kaldığınızda her kupayı kullandığında bir nebze de olsa özlemeni gidermeye yarayacak olan ve uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri arasında öne çıkan bu kupa, sağlıklı ve ergonomik tasarımı sayesinde de rahat kullanıma sahiptir. Sadece uzaktaki sevgiliniz için değil, yan yana bulunduğunuz sevgilinize de kullanışlı ve her zaman elinin altında bulanacağı bir hediye vermek istiyorsanız, bu durumda da bu özel kupayı tercih edebilirsiniz. Yüksek baskı teknolojisi ile baskı yapıldığı için bardak kullanımlara ya da silinmelere karşı dayanıklıdır.

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

sevgiliye hediye önerileri

Sevgilinize sürpriz yapmak istiyorsanız sevgiliye hediye fikirleri erkek ya da kadın ürünleri arasında öne çıkan bu özel yapboz sevgilinizin keyifli vakitler geçirmenize neden olacak. Dilerseniz eğlencenizi arttırmak için yapbozu birlikte yapabilir ve ortaya çıkacak olan özel fotoğrafı birlikte görebilirsiniz. Son derece hoş bir sürpriz yapmak isteyenlerin tercihi olacak bu özel yapboz üzerine sevgiliniz ile en mutlu anlarınızdan birisini bastırabilir ve böylelikle yapboz tamamlandığında ortaya çıkan mutluluk görüntüsünü birlikte görebilirsiniz. Sevgilinizin çok şaşıracağı ve sevineceği bu özel hediye sevgiliye güzel hediye fikirleri arasında öne çıkmaktadır.

Fotoğraf Baskılı Kalp Sihirli Yastık

sevgiliye hediye ne alabilirim

Mutluluğun bir yastıkta vücut bulmasını isteyenlerin tercih edecekleri bu yastık, sihirli yapısı ile şaşırtıcı özellikler taşımaktadır. Sevgiliye hediye erkek fikirleri ya da kadın fikirleri olarak değerlendirilecek ürünün en büyük özelliği üzerinde yer alan fotoğraf baskısının kaybolabilmesi. Üzerine basit bir el hareketi yapıldığında fotoğraf silinmekte ve yukarıya doğru el hareketi yapıldığında ise yüksek baskı kalitesine sahip olan fotoğraf ortaya çıkmaktadır. Bu sayede sevgilinize önce sadece bir yastık almış gibi görünebilirsiniz. Ama yastık asıl sihrini ortaya çıkardığında yüzündeki mutluluk asıl sihir olacaktır.

Kalbimdeki Sır Melek Kanadı Gümüş Kolye

sevgiliye hediye fikirleri kadın

Sevgiliye hediye hazırlama fikirleri arasında sevgiliniz için seçeceğiniz özel mesaj ile birlikte tercih edeceğiniz bu özel kolye, sevginizi ve isminizi bir sır gibi göğsünde taşımasını sağlayacaktır. Kullanım açısından son derece estetik görünen ve günlük kullanımdan daha özel davetlere kadar her alanda kullanılacak olan kolyede yer alan kanatlar açıldığında özel olarak yazdırdığınız isimleriniz yer alacaktır. Böylece her zaman bir melek saflığında olan sevginizi, sevgiliniz boynunda tutacaktır.

Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

sevgiliye anlamlı hediye

Sevgiliye ilginç hediye fikirleri arasında öne çıkan bu özel kanvas tablo sevgilinize duygularınızı ifade edebilmenizi tüm dünya dillerinde mümkün hale getiriyor. Her ne kadar sevgi asla sözcüklere sığmıyor olsa da özenle hazırlanacak bu tablo sayesinde, sevginizi en büyük şekilde sevgilinizin anlamasını sağlayabilirsiniz. Kalp şeklindeki sevgi sözcüklerinin yanında sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en özel anların fotoğraflarının da yer alacağı bu özel tablo, sevgilinizin bulunduğu alanı çok daha mutlu ve anlamlı bir hale getirecektir.

Yıl Dönümü Hatırası Viski Kadeh Seti

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye manevi hediye fikirleri arasında değerlendirecek bu özel viski kadeh seti, yıldönümünüzü kutlamanız için özel bir fırsat sunuyor. Yıldönümü hem evli çiftler hem de sevgililer için son derece önemli oldukları için ayrıcalıklı ve özel hediyeler ile kutlanmaları gerekmektedir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile birbirinden güzel sohbetler yapabileceğiniz ve tüm dünya dertlerinden kurtulacağınız viski içme anlarınızda kullanabileceğiniz bu özel kadeh seti, viskinin notalarını daha iyi bir şekilde

Kişiye Özel Baş Harf Yazılı Kupa

sevgiliye hediye fikirleri

Kadın ya da erkek sevgiliye hediye araştırırken karşınıza çıkacak olan bu kişiye özel baş harf yazılı kupa ürünü sayesinde sevdiğiniz insanın günlük hayatta en sık kullandığı eşyalardan birinin mimarı siz olabilirsiniz. Yüksekliği 9,5 cm ve çapı 8,5 cm olan kişiye özel baş harf yazılı kupa, porselen malzemeden üretilmekle birlikte kupanın malzeme kalınlığı 4 mm.

Hayal Planlayıcı Hediye Kitap

sevgiliye hediye fikirleri bayan

Sevgilinize alabileceğiniz en romantik ve de anlamlı hediyelik ürünlerden biri de “Her Şey Güzel Olacak – Hayal Planlayıcı Hediye Kitap”. Bu ürünün sayfa sayısı toplamda 208 iken, sayfaların tamamı birbirinden güzle illüstrasyonlar ile resmedilmiş. Erkek sevgiliye hediye fikirleri arasında belki de en orijinali olan bu ürünü günlük planlayıcı olarak da kullanmak mümkün.

Romantik Çiftlere Özel Minyatür Aşk Bahçesi

sevgili için hediye fikirleri

Aşkınızı resmetmenin en güzel yollarından biri… 5 ayrı modelden sevgiliniz ve kendinize ne uygun olanı seçtikten sonra özenli paketleme seçeneği ile kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tamamen özel tasarım olan seramik saksının boyu 15 cm ve yüksekliği de 5 cm. Sukulentler uzun süre dayanması içinse tek dikkat etmeniz gereken şey, günde 1-2 saat temiz hava alması ve güneş gören yerlerde olmaması.

Anın Tadını Çıkaranlara Hediye Kutusu

uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz her anın ne kadar kıymetli olduğunu hissettirmek istiyorsanız bu ürün tam size göre! 15 cm x 7 cm ölçülerindeki Gold Kum Saati ve 21 cm x 14,5 cm ebatlarındaki siyah beyaz kombin 2 adet defter; ayrıyeten 14 cm boyutundaki metal mavi renk yazan tükenmez kalemin bulunduğu hediye kutusunda gold kaktüs klips ve 2 adet minik cam kavanozunda gold ataç seti bulunuyor.

Çakmak Plaka Anahtarlık Seti

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Kuşkusuz erkeklerin çoğu arabalara özel bir ilgi duyuyor. Anahtarlık kullanmayı da seviyorsa bu ürün tam da aradığınız hediyelik olabilir. Erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri arasında en orijinali olan Özel Gün Hediyesi Çakmak Plaka Anahtarlık Seti’nde plaka anahtarlık, ruhsat ve çakmak da tercihe göre eklenebiliyor.

Fotoğraf Baskılı Ahşap Palet Tablo

sevgiliye hediye fikirleri bayan

Asker sevgiliye hediye fikirleri denince akla hemen klişe hediyelikler geliyor. Halbuki askerlik boyunca bakacağı sevginizi anlatan harika bir ahşap tablo, diğer her şeyden daha anlamlı bir seçenek olabilir. Boyutları değişen bu üründe kişiye özel fotoğraf baskısı oluyor. 1.3 cm kalınlığındaki masif ahşaptan imal edilen ürün üzerine fotoğraf yüksek kaliteli dijital baskı ile basıldığı için herhangi bir solma durumu olmaz.

İsme Özel Hediye Makyaj Fırça Seti

sevgiliye en güzel hediye fikirleri

Kız arkadaşınıza ne alacağınız konusunda kararsızsanız ve çok da risk almak istemiyorsanız, tercihinizi makyaj ürünlerinden yana kullanmanızı öneriyoruz. Şık kumaş çantası içerisinde gönderilen bu hediye setinde 1 adet allık fırçası, 1 adet kaş fırçası, 2 adet çok amaçlı fırça bulunmakla birlikte özenli paketlenmesi ile de sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethetmeniz garanti.

İsimli Cüzdan Kartvizitlik Hediye Seti

erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri erkek kategorisindeki isimli cüzdan ve kartvizitlikten oluşan bu hediye seti tam da aradığınız gibi bir ürün olabilir. Hakiki deriden imal edilmiş olan cüzdanda 2 adet kağıt para koyma gözü ve fermuarlı bozuk para cebi bulunuyor. 8 adet kart koyma cebi olan kartvizitlik de cüzdan da kişiye özel hale getirilerek, erkek arkadaşınızın isim ve soy ismi yazılabiliyor.

Fotoğraf ve Takvim İşlemeli Masif Çerçeve

sevgiliye romantik hediye fikirleri

Model 1 ve Model 2 olarak ayrılan bu ürün hem erkek hem de kız arkadaş için uygun olmakla birlikte ürünün boyutları 35 x 10 x 1,3 cm’dir. Lazer işlemeli fotoğraf baskısı ile herhangi bir solmaya neden olmaması da ürünün en büyük avantajı. Dekoratif hasır ip süsleme detayı ile özellikle kız arkadaşınızın en özel gününü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Kalp Kutulu Tektaş Yüzük Sepeti

sevgiliye güzel hediye fikirleri

Sevgiliye güzel hediye fikirleri aklınıza gelmiyorsa ve günlerdir arayışta iseniz, bu ürüne bir göz atmanızda fayda var. Dünyada en çok değer verdiğiniz insana kadife, kıpkırmızı bir kalp kutusu içerisinde harika hediyeleri bir arada sunma imkanınız var. Bu özel set ürün içerisindekilerden bazıları, 1 adet M&M’s draje çikolata, 1 adet cam içerisinde love baskılı kırmızı mum, 1 adet seni seviyorum işlemeli mini yastık, 1 adet kadife kutu içerisinde 925 ayar tektaş yüzük vb.

Sevgiliye Hediye Bitkili Naturacube

sevgiliye manevi hediye fikirleri

Sevgilinize yeryüzündeki en ilginç hediyelik ürünü vermek için araştırmaya devam ediyorsunuz, ama müjde! Buldunuz! Sevgiliye Hediye Bitkili Naturacube sevgiliye hediye hazırlama fikirleri arasında belki de en sade ve şık olanı. 3 farklı modeli bulunan bu hediyelik üründe hemen dikkat çeken ahşap saksının ölçüleri 7 cm x 7 cm iken, masif ağaçta üretildiği için uzun süre kullanılabilir. Ahşap saksının yanında 1 adet sulama spreyi de birlikte gönderiliyor.

Fotoğraf Baskılı Tişört

sevgiliye değişik hediye fikirleri

Sevginizi, aşkınızı, hele ki sevgilinize ifade etmek belki de en zorudur. Ama bunu hem esprili hem de romantik bir şekilde yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri genellikle fotoğraf baskılı tişörtler oluyor. Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı yöntemi ile üretilen Fotoğraf Baskılı Hediye Tişört, %100 pamuk ve siyah ya da beyaz renkten dilediğinizi seçme imkanınız var. Belki de hem kendiniz hem de sevgiliniz için 2 tane sipariş eder, üzerlerine de ikinizin fotoğrafını bastırabilirsiniz.

Sonsuzluk İşaretli Metal Anahtarlık

sevgiliye hediye erkek fikirleri

Hepimizin en çok kullandığı, çantasından ayırmadığı eşyalardan biri de anahtarlık şüphesiz. Böylesine sık kullandığımız bir eşyayı güzelleştirmek de bizim elimizde tabi. Sevgilinize harika bir sürpriz yapmak için metal malzemeden üretilen sonsuzluk işaretli anahtarlığı tercih edebilirsiniz. 4,5 cm x 2,5 cm ebatlarındaki bu anahtarlık, aşkınızın sonsuza dek süreceğini ifade etmenin en mütevazı yolu belki de…

İsim Ve Harf Yazılı Powerbank 10.000mAh

sevgiliye ilk hediye fikirleri

Sevgiliniz ile arada mesafeler olabilir, bir süredir ayrı yerlerde yaşamak durumundasınız belki de… Haliyle uzayan telefon konuşmaları, görüntülü aramalar, mesajlaşmalar derken telefon bataryaları da bir noktada isyan edebiliyor. İşte bunun önün geçebilmek adına uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri arasında gösterebileceğimiz İsim ve Harf Yazılı Powerbank 10.000 mAh hem şık ve kullanışlı hem de kişiye özel olarak ilk tercihiniz olabilir.

İmza Tasarımlı Kemer Ve Cüzdan Seti

en güzel erkek sevgili hediye fikirleri

Sevgilinize çok riskli olmayan ama bir o kadar şık, ayrıcalıklı, farklı ve de kullanışlı bir hediye almak istemez miydiniz? Hem siyah hem de taba renklerinde farklı alternatifleri olan bu ürün, 2 adet iç cep, 8 adet kart gözü ve 2 adet kağıt para gözüne sahip. Aynı zamanda ölçüleri S, M, L ve XL olmak üzere farklılaşan kemeri de hediyeye dahil. 11 cm x 9 cm ölçülerindeki cüzdanın siyah ya da taba renklerinden birini seçebilirsiniz.

Instagram Tasarımlı Baskılı Mini Ahşap Foto

sevgiliye hediye hazırlama fikirleri

Hem farklı olsun hem de ilgi çeksin istiyorsanız işte buldunuz! Instagram Tasarımlı Baskılı Mini Ahşap Foto ürünü 16 x 22 cm ebatlarında olmakla birlikte masif ahşap levhaya baskı teknolojisi uygulandığı için solma, yıpranma gibi durumlar yaşanmıyor kesinlikle. Sevgiliye ilginç hediye fikirleri arasında hemen kendini gösteren bu ürün, sevgiliniz ofiste çalışırken masaüstüne de koyabilir; çünkü masaüstünde durması için ayaklık aparatı da ürün ile birlikte gönderiliyor.

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saat

sevgiliye anlamlı hediye fikirleri

Ofiste masaya konabilecek ürünler demişken hemen bir öneri daha: Sevgiliye Hediye Kalp Masa Seti içerisindeki kalp, 12 cm x 12 cm ebatlarında olup, toplam uzunluğu 15 cm ve süblimasyon baskı tekniği ile farkını ortaya koyuyor. Resim ve yazılarda silinme olmama garantisi olan bu ürün, pili ile birlikte gönderiliyor. Sevgilinize alacağınız hediye kalp masa seti, görür görmez aşık olunacak cinsten çünkü özel tasarımı ve özenli paketlemesi ile günün anlam ve önemini en güzel, akılda kalıcı şekilde ifade etmeniz mümkün.

Tarih Yazılı Yıl Dönümü Hediye Baskılı Mini Ahşap Foto

asker sevgiliye hediye fikirleri

Ofiste, evde en güzel köşeye konabilecek Tarih Yazılı Yıl Dönümü Hediye Baskılı Mini Ahşap ürünü 16 x 22 cm ebatlarında ve kalınlığı ise 1,5 cm. Masif ahşap levhaya baskı teknolojisi ile sevgilinizle tanışma veya evlilik yıl dönümünüzü yazdırarak bu günün sizin için ne kadar anlamlı olduğunu en ilginç ve de gösterişli şekilde ifade edebilirsiniz. Masaüstünde durması için ayaklık aparatının da birlikte gönderildiği bu ürün hem şık hem de renk açısından her ortama uyum sağlayabilecek bir hediyelik; kaçırmayın deriz!