0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comEn Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10466
39,90 TL

Avukat arkadaşa ne hediye alınır? diye günlerdir düşünüyor fakat ne alacağınıza karar veremiyorsanız işte size harika bir öneri; En Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati.

Avukat arkadaşınızın aklını başından alacak ve şimdiye kadar aldığı en güzel hediye olabilecek cam duvar saatimiz benzerlerinin aksine sıradışı tasarımı ile dikkat çekiyor. Avukatlığı simgeleyen figürler ile sıradanlıktan çıkarılan En Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati tamamen avukatlara hitab ediyor. Ve yine cam duvar saati üzerine basılacak olan isim ve soyisim ile anlamlı ve ömürlük bir hediyeye dönüştürülüyor. Avukat arkadaşınızın kendini özel hissetmesine sebep olacak bu çok özel hediye alternatifi ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olacaksınız. Avukat arkadaşınız ismine özel hazırlanan bu cam duvar saatini ofisinin ve evinin duvarında büyük bir keyifle sergileyecek, zamana her baktığında siz değerli arkadaşını sevgiyle anacaktır. Avukata alınabilecek sıradan bir hediye yerine böylesi değerli ve anlamlı bir hediye vermeniz aranızdaki bağların kuvvetlenmesinde de etkili olacaktır.

Yeni işe başlayan veya yeni bir ofis kuran sevgili avukat arkadaşlarınızı hediyeniz ile mutlu etmek ve şaşırtmak istiyorsanız tercihinizi En Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati'nden yana kullanmanızı öneririz. Emin olun ki pişman olamayacaksınız ve hediyeniz çok beğenildiği için sizde keyifleneceksiniz. Daha ne bekliyorsunuz? Hemen sitemizden avukata hediye bu cam duvar saatini satın alın!

 

En Dişli Avukatlara Hediye Mini Cam Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • 18 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.