Yıldönümü Hediyesi Romantik Minyatür Bahçe

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 13563

Yıldönümü Hediyesi Romantik Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 13, boy : 13, yükseklik :5 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Yıldönümü hediyesi olarak romantik bir minyatür bahçe alarak evinizi güzelleştirebilir hayat arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda kendisi için seçilen bu ürün karşısında da size olan sevgisini gizlemeyecek olan eşinize içerisinde bakabileceği çok sayıda bitki olan bu bahçeyi hediye etmekten keyif alacaksınız diyebiliriz. Yıldönümünden ziyade doğum günü sözleri kısa ve öz şekilde sevdiklerimizi mutlu eder ve sonrasında hediyeler verilmeye başlanır. Bu ürün de yine aynı şekilde doğum günleri için ideal bir parça olarak görülüyor.

Romantik minyatür bahçenin tabelasına dilediğiniz şekilde mesaj ve isim yazdırma hakkınız bulunduğundan ürünü kişiye özel hale getirirken şirin ve sempatik mesajlar da verebileceksiniz. Bunun yanı sıra el emeği hediyeler ile kendisini mutlu edeceğiniz eşiniz de minyatür bahçenin büyümesini zevkle izleyecek. Sukulentler sprey yöntemiyle sulanabilir ve dalları uzadığı takdirde makas yardımıyla kesilebilir. Böylece canlı bitkilerin var olması evinizin enerjisini de tam anlamıyla bir bahçe esintisine dönüştürecek.

Betonlaşmadan sıkılanlardansanız bu tip hediyeler sizin için en ideal seçim haline gelecek diyebiliriz. Ürünün üzerinde yer alan gelin ve damat figürleri de ürünün yıldönümü formatına uygun düzeyde diyebiliriz. Ayrıca isterseniz yeni evli arkadaşınıza ev hediye olarak tercih edebilir ve kendisini böylesine şirin bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.  Ürünün içerisinde yer alan aksesuarların hepsi aynı şekilde güzel ve özenli bir şekilde size gelecektir bu da hizmet kalitesinin ne denli yüksek olduğunu gösteren detaylar arasında bulunuyor.