Sevgiliye Hediye Keyif Bahçesi

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Nisan Cumartesi günü kargoya verilecektir.
%10 indirim
139.9 TL
125.91 TL
Ürün Kodu : 16617

Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 13, boy : 13, yükseklik :5 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sevgiliye Hediye Mutlu Çiftler Aşk Bahçesi özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Hediye sevgiliye olduğunda çok daha özenli davranılması ve karar verilmesi gereken özellikler taşır. Çünkü sevgiliniz için tercih edeceğiniz hediyenin aşkınızı en güzel şekilde ifade etmesi, onunla birlikte olmaktan ne kadar çok keyif aldığınızı göstermesi ve özellikle her zaman göz önünde durarak aşkınız gibi hiçbir zaman eksilmemesi gerekir.

Sevgiliye Hediye Keyif Bahçesi sayesinde aşkınızın ne kadar özel ve anlamlı olduğunu sevgilinize en güzel şekliyle ifade edebilirsiniz. Bu özel bahçe, aşkınızın değerine ve mutluluğuna vurgu yaptığı gibi aynı zamanda sevginizin ne kadar özel olduğunu da her fırsatta gösterecektir.

Özenli tasarımı ve şık görünümü ile sadece sıradan bir günde hediye vermek için değil aynı zamanda sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümü gibi çok özel günlerde de günün anlamına özel olarak tercih edilecek bu bahçe, yapısı itibariyle her zaman en büyük mutlulukları ve duyguları sevgilinize yaşatabilecek. Ev ve ofis ortamında kendisine kolayca yer bulacak olan bahçe ayrıca yeni işe başlama hediyesi olarak da son derece anlamlı ve doğru bir hediye anlamı taşıyacaktır. İş telaşını üzerinden atmasına ve moral bulmasına da yardımcı olacak bahçe her zaman özel duygular yaşatacaktır.