Şarap Kadeh Seti Jetaime - I love you

Ürün Kodu : S-2916
64,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Şarap kadehi seti jetaime – I love you, özel gecelerin en güzel kadehleri olacaktır.

Romantik gecelerin, anlamlı akşamların, özel günlerde yenecek olan yemeklerin en büyük tamamlayıcısı hiç şüphesiz ki ayaklı kadehlerdir. Bu şık kadehler özel gecelere büyük anlamlar kattığı gibi, sofralarınızdaki şıklığı güçlendirir ve dilediğiniz ambiyansı yaratmanızda size yardımcı olur. Hele bu sayfada gördüğünüz çiftlere özel olabilecek olan tasarım kadehlerse, özel gecelere has olabilecek olan en zarif hediyeliklerden olacak tarzdadır. Evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır konusunda uzun bir zamandır düşünüyor ve naif bir hediye seçeneği bulamıyorsanız, işte bu gecenin ruhuna en çok yaraşacak nitelikleri taşıyan hediye bu kadehler olabilir.

 

Paşabahçe Enoteca serisine ait olan bu özel bardakların biri sizin ve diğeri de eşinizin olacak. Je taime ve I love you yazılı olan kadehler, farklı dillerde bir birlerinize aşk ilan etmenizde size hoş bir kapı aralayacak. Sevgiliye özel hediye fikirleri arasından seçeneğiniz bu zarif kadehler olduğunda, eşiniz zevkiniz konusunda sizi kutlayacaktır.

 

Öte yandan üzerinde ki aşk dizeleri kazıma yöntemi uygulanarak bardaklara kazındığından ne  elde yıkmalarda, ne de  bulaşık makinesinde yıkamalarınızda asla bardakların üzerinden  çıkmayacaktır. Sevgili bardakları nın en güzel tasarımlısına sahip olmak istiyorsanız, 2 dilde seni seviyorum yazılarıyla muhteşem tasarımının üzerine farklı bir gusto kazandırılmış olan bu güzel bardakları seçebilirsiniz. Bundan sonra sofralarınız bu bardaklarla Paris’ten gelen aşk rüzgarlarıyla da sarsılacaktır.

 

Yıldönümünüz için eşinize güzel bir hediye arıyorsanız ona elinizde güzel bir şarap ve üzerinde isimlerinizin bulunduğu kadehler ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu sadece sözlerinizle değil hediyenizlede belirtmek istiyorsanız kişiye özel bir hediye doğru seçim olacaktır.


Özel bir yemeği adınıza hazırlanmış bu kadehler ile tamamlamak kadar güzel bir jest olmayabilir. Eşinize unutulmaz bir gece yaşatıp hediyenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız size özel bu kadehleri ona hediye etmelisiniz.

Şarap Kadeh Seti Jetaime - I love you satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Paşabahçe enoteca özel serisidir.
Kadehlerin boyu 24 cm'dir ve fiyat iki adet kadeh için geçerlidir
Kazıma yöntemi uygulanır, asla çıkmaz, makinede yıkanır.

Yorum Yaz

Bayram Ş.
çok hoş bir çalışma ellerinize sağlık eşim çok beğendi :)
23.10.2015