Mr. & Mrs. Şarap Bardağı Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%50 indirim
299.90 TL
149.90 TL
Ürün Kodu: 16705

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadehlerin boyu 12 cm'dir
  • Kadehler 570 cc hacme sahiptir.
  • Ağız çapı 7 cm dir.
  • Set iki adet kadeh içermektedir.
  • Kadehler üzerinde renkli çıkmayan şık baskı.
  • Yazı bölümleri lazer kazıma yöntemi ile yazılır ve asla çıkmaz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz ya da eşiniz hayatınızın anlamı olduğu için hediye tercihinde de çok özel ve ayrıcalıklı davranmanız gerekir. Her şeyden önce tercih edeceğiniz hediyenin sevgilinize ya da eşinize ne kadar değerli olduğunu hissettirmesi gerekir. Bunun yanında romantik anlar yaşamanıza da olanak tanıyacak olan bir hediye seçimi, hediye verme anını ve sonraki anları da daha değerli bir hale getirecektir. Tüm bu özellikleri taşıyarak sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu etmeye yardımcı olacak Mr. & Mrs. Şarap Kadeh Bardağı Seti özel bir hediye anlamı taşıyor.

En güzel mutfak eşyaları arasında kendisine yer bulacak olan kadehler sevgiliniz ya da eşiniz ile geçireceğiniz zamanların daha aşk ve sevgi dolu olmasına yardımcı olarak aranızdaki bağların çok daha güçlenmesine neden oluyor. Şarap tadı ve aroması sayesinde çok eski zamanlardan beri romantik yemeklerin ve anların eşlikçisi olduğundan bu özel kadehler özel anlarınızı yaratmanıza katkıda bulunuyorlar.

Kadehler yüksek baskı kalitesi ile üretildikleri için üzerinde yer alan tasarım zamana ya da kullanıma bağlı olarak solma veya silinme göstermez. Her zaman ilk günkü görünümünü koruyarak sevgi bağlarınızın her kullanımda daha da artmasına olanak tanır.