Kişiye Özel Bar Aksesuarı Şarap Açacağı

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 11248

Kişiye Özel Bar Tipi Tirbuşon Şarap Açacağını satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Sade parlak yüzeylidir.
  • 52 cm x 15 cm x 5 cm boyutlarındadır.
  • Masa üzerine monte edilir, montajı ve kullanımı son derece pratiktir.
  • Bar Tipi Tirbuşon'un Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Kişiye Özel Bar Tipi Tirbuşon Şarap Açacağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel bar tipi tirbüşon açacağı sevdiklerinize verebileceğiniz en şık hediye!

Sevdiklerinize özel günlerde hiç ummayacakları bir hediye vermek istemez misiniz? Eğer isterseniz onlara neden kişiye özel bir bar tirbüşonu armağan etmeyesiniz ki? Şarap içmek; kırmızı olsun, beyaz olsun rose olsun hafta sonu akşamlarında ya da özel günlerde insanlara en büyük keyfi veren, en büyük dinlentiyi yaşatan güzelliklerdendir. Fakat şarap açmak konusunda pek de aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Zira kalitesiz ve sıradan yapıda tirbüşonlar şarap şişesinin üzerinde bulunan mantarı çıkartırken adeta insanı deli edebilir ve çok zor anlar yaşatabilir. Bu nedenle kendinize ya da hediyelik ev eşyası aradığınız arkadaşlarınıza bu özel tirbüşondan satın alabilirsiniz.

 

Sevdiğiniz kadına, misafirlerinize ya da özel gecelerde özel konuklarınıza bu konuda da havalı bir sunum yapmak ve şişe mantarlarını bir çırpıda açmak için kendinize bu özel bar tipi tirbüşondan alabilirsiniz. İsme özel hazırlanacak olan bu şık, parlak tirbüşon; aynı içerken ve entelektüel sohbetler eşliğinde farklı ambiyanslar yaşadığınızda olduğu gibi karizmanızı çizdirmeyecek ve fiyakanızın bozulmasına da izin vermeyecektir aynı zamanda. Erkek yılbaşı hediyeleri arıyorsanız şayet, bu hediye partnerinize mükemmel bir hediye olacak!

 

Masa üzerine rahatça monte edilen bu şık tirbüşon isme özel baskısı kazıma tekniğiyle yapıldığından asla üzerinden silinmeyecek olan bir üründür. Ayrıca monte ettiğiniz yerde şişenin kapak kısmını özel haznesine yerleştirdiğinizde tulumba tekniğiyle açma hareketi sayesinde çok kolay bir şekilde şişe mantarından kurtulmanızı sağlayacak. Bu güzel ürünle sevdiklerinize çok güzel bir ev hediyesi götürebileceğiniz gibi, eşinize sevgililer ününde hatta babanıza da babalar gününde alabileceğiniz bir hediye olabilecek güzelliktedir.

Erkek sevgiliye özel hediye bir hediye arıyorsanız, yıllanmış şaraplara meraklı olan  sevgilinize mutlaka bu tirbuşondan almanızı öneririz.