İsim Yazılı Bar Aksesuar Tirbüşonu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%15 indirim
3499.90 TL
2974.91 TL
Ürün Kodu: 11247

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sade parlak yüzeylidir.
  • 52 cm x 15 cm x 5 cm boyutlarındadır.
  • Masa üzerine monte edilir, montajı ve kullanımı son derece pratiktir.
  • Bar Tipi Tirbuşon'un Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İsim yazılı tirbüşon sayesinde sevdiklerinize sıra dışı bir armağan vermiş olacaksınız.

Sevdiklerinize profesyonel anlamda isme özel üstelikte bar tipi bir armağan vermek ister misiniz? Cevabınız evetse o zaman bir an önce siparişinizi oluşturun ve isme özel bu muhteşem tirbüşon ayağınıza kadar gelsin.

Basit T şeklindeki tirbuşonlardan, kaldıraç tip olanlardan, tavsan tipi tirbüşonlardan çok daha farklı ve kolay bir sistemle çalışan masa monteli bu tirbüşon, şarap içme  zevkine sahip dost ve tanıdıklarınıza mükemmel bir hediye olacaktır. Şarap içmek, ya da şampanya içmek hiç kuşkusuz büyük keyiflerden. Özel günlerin, romantik anların ve kutlamaların en özel içkilerinden olan bu türler şişelerin kapağında turan mantar kapaklar yüzünden bir karabasana dönüşebiliyor maalesef ki. Oysaki tasarım hediyeler diyarı Hediye Sepeti,  şarap içmeyi açma şekliyle de  büyük bir keyfe dönüştürecek.

Çevir ha çevir tekniğiyle çalışan sıradan tirbüşonlar şarap açmak konusunda size karabasanlar yaşatabilir. Bu sırada da keyifle içeceğiniz bir şarap şişesi, kapak açma seramonisi yüzünden tam  bir kabusa dönüşebilir. Sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz  bu tirbüşon babalar gününde babaya ne hediye alınır konusunda da mükemmel bir hediye fikri olabilir doğrusu.

Bu sayfada resmini gördüğünüz masaya ya da evinizdeki mini bara monte ederek kullanacağınız sabit tirbüşonun hem kullanım mantığı çok işlevsel hem de basit. Parlak ve şık bir yüzeye sahip olan bu bar tipi tirbüşonu kolayca masalarınıza monte ederek, sadece şişeyi gerekli noktaya yerleştirip, kaldıracı indirip kaldırmanız yeterli olacaktır. Üstelik kolay kullanımının yanında bu şık tirbüşon isme özel armalı kısmıyla da hediye ettiğiniz kişinin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Erkek arkadaşa alınacak hediyeler mi arıyorsunuz? Bu isme  özel tirbüşonla hediyenizi bulduğunuzu söyleyebiliriz.