Liquid Therapy Espirili Şarap Kadeh Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
124.90 TL
103.67 TL
Ürün Kodu: 16704

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadehlerin boyu 12 cm'dir
  • Kadehler 570 cc hacme sahiptir.
  • Ağız çapı 7 cm dir.
  • Set iki adet kadeh içermektedir.
  • Kadehler üzerinde renkli çıkmayan şık baskı.
  • Yazı bölümleri lazer kazıma yöntemi ile yazılır ve asla çıkmaz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliye ya da eşinize özel bir hediye tercih etmek istiyorsanız Liquid Therapy Espirili Şarap Kadeh Seti seçebilirsiniz. Bu özel şarap kadeh tasarımı ve işlevsel özellikleri ile sevgilinizi çok mutlu etmeye yardımcı oluyor. Özellikle üzerinde yer alan mizah dolu mesajı sayesinde sevgilinizin ya da eşinizin her yudumdan önce gülümsemesini de sağlayan kadeh seti, aşkınızın çok daha özel ve kuvvetli bağlar ile kurulması anlamı taşıyor.

Bu özel kadeh seti sayesinde büyük bir mutluluk duyabilecek, en güzel anlarınızı çok özel bir şekilde yaşayabileceksiniz. Sevgilinizi çok mutlu edecek olan kadeh seti şarabın kendisine özgü tadını ve aromasını en iyi şekilde ortaya çıkarabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede her yudumda şarabın tadı ve kokusu çok daha etkili bir şekilde hissedilir.

En romantik anlarınızı yaratmanıza olanak verecek bu özel kadehler aynı zamanda özel bir akşam yemeğinde, sahilde dinlenirken, parkta uzun sohbetler ederken, eşsiz bir manzaraya bakarken, kısacası her zaman size ve aşkınıza eşlik ederek büyük bir mutluluk yaşamanızı sağlayarak aşk bağlarınızın güçlenmesine neden olacaktır. Sağlıklı ve lezzetli bir kullanım sunan bardaklar, aynı zamanda yüksek baskı kalitesine sahip oldukları için solma ya da eskime göstermezler.