Ölümsüz Aşkın Simgesi Solmayan Buket Çiçek

Ürün Kodu : 12809

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Aranjman Buket Çiçeğin yaklaşık yüksekliği 50 cm genişliği 35 cm'dir.
  • 120 gr sert Siyah karton buketi.
  • Aranjmanın üzerindeki çiçeklerin tamamı kurutulmuştur.
  • Aranjman çiçek kurutulmuş olduğu için uzun süreli olarak görselliği bozulmadan saklanabilmektedir.
  • Çiçek tamamen el işçiliği ile hazırlanmaktadır.
  • Eldeki stoklara göre yaklaşık 10 çeşit kurutulmuş bitki ile süsleme yapılmaktadır.
  • Ölümsüz Aşkın Simgesi Solmayan Buket Çiçek özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

Kimi zaman sevdiklerimize çiçek almak isteriz ama birkaç gün içinde kuruyacağı için pek de anlamlı olmayacağını düşünürüz. Hem pratik ve bütçe dostu hem de gösterişli bir hediye için ilk başvurduğumuz alternatiflerden biri olan çiçeklerin ne hemencecik kurumasını ne de yapay olmasını isteriz. Kurutulmuş bitkilerin özel aranjman ile birlikte göz alıcı bir görünüme büründüğü Ölümsüz Aşkın Simgesi Solmayan Buket Çiçek ürünümüz belki gönül almak, gönlü hoş tutmak belki de sevdiğiniz insanın en özel gününü kutlamak için harika bir alternatif olabilir.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin belki de en zarif ve gösterişli yolu olan çiçekler, aranjman ve özel paketlemesi ile daha albenili bir hal alır. Belki de sevgiliye hediyeleri arasında en çok da zarafeti ile öne çıkan Ölümsüz Aşkın Simgesi Solmayan Buket Çiçek, tamamen el işçiliği ile hazırlanan çiçeklerin siyah karton buketi ile aşkınızı en iyi yansıtacağınız hediye seçeneği olabilir.

14 Şubat Hediyeleri veya doğum günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz bu ürün, kırmızının siyah ile fevkalade uyumunu yakalayacağınız, kalbe nakış gibi işleyen bir sözü yanına iliştirip aşkınızı dile getirebileceğiniz en güzel hediye olabilir. Aranjmanın üzerindeki çiçekler kurtulmuş olduğu için uzun süre görsel olarak bozulmadan saklanabilir olduğu için de hediyenizin kalıcılığı baki kalır. Sadece siyah değil, aynı zamanda mor ve kırmızı konseptli olarak da aranjman talep edebilirsiniz.