İsme Özel Retro Tasarımlı New York Viski Kadeh Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
699.90 TL
Ürün Kodu: 13401

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap Kutu masif olup; ölçüleri Boy 21 cm x En 16 cm Yükseklik 13 cm'dir.
  • Viski Kadeh Seti Kutu İçeriği;
  • 1 adet özel viski bardağı
  • 12'li doğal viski taşı
  • 1 adet 13 cm özel bambu maşa gönderilmektedir.
  • 12 adet 2 cm x 2 cm ölçülerinde doğal viski taşı; özel ambalajı ve kesesi ile birlikte gönderilmektedir.
  • Kadeh 9.5x7.5 cm boyutlarında olup 315 cc hacme sahiptir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel bir doğum günü şarkisi ile birleştirilerek isme uygun planlanan bir sürpriz partide unutulmaz hediye olacak bir ürün işte karşınızda! Tekli viski kadehi ve aksesuarlar içinde bulundukları masif ahşap kutuyla bambaşka bir hava yaratıyor. Şeffaf cam New York tasarım kare tabanlı ve burgu şekilli bardak üzerine Retro çerçeveli isim yazılabiliyor. Aynı karakterlerle işlenecek bu kişiselleştirme uygulaması ahşap hediye kutunuzun üzerine de yapılıyor. Böylece viski kadeh setini hediye ettiğiniz kişi kendine özgü bir markası varmış gibi hissedecek.

Bu şık set en duygusal doğum günü mesajları fikirleri ile birleştirip mükemmel sürprizler ortaya çıkarabileceğiniz bir tasarıma sahip. Yılbaşı veya yeni iş yeri hediyesi olarak da diğer tüm özel günlerde verilmek üzere de tercih edilebilir. Eve ve ofise gönderilmeye de uygun bir hediyelik olarak karşınıza çıkacak en prestijli hediyeler arasında yer alıyor. Bunu gönderdiğiniz kadın erkek, eşiniz veya arkadaşınız kim olursa olsun ayakları yerden kesilecek. Çünkü böylesi natürel, ahşap ve camdan yapılmış, zarif bir hatıralıkta adını görünce herkes mutluluktan uçuyor.

12’li doğal taş takımıyla elinize geçecek olan bambu maşalı mükemmel setten oluşan modern armağan yılbaşı veya yıldönümü için son derece uygun. 10 x 10 cm ebatında doğal taş altlık da kadehinizle birlikte paketleniyor. Sevdiklerinize dayanıklı, kullanışlı, havalı, natürel ve mutluluk garantili bir jest yapabilirsiniz.