İsme Özel Premium Kutulu Orkney Viski Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
%15 indirim
4499.90 TL
3824.92 TL
Ürün Kodu: 15845

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set içerisinde; ​ 1 adet Karaf 4 adet Kadeh 12'li Viski taşı bulunmaktadır.
  • 12'li Viski taşı bulunmaktadır.
  • Şişe özel el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Kadehler 9 cm uzunluğunda olup 310 cc hacme sahiptir.
  • Karaf (Şişe) 24,5 uzunluğunda olup 1000 cc hacme sahiptir.
  • Yazılar lazer markalama yöntemi ile kalıcı olarak işlenmektedir.
  • Premium Kutusuyla gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Viski çeşitleri arasında kendilerine özgü notaları ve kokuları ile öne çıkan Orkney viskileri başta olmak üzere tüm viski çeşitleri için harika bir kullanım ve tadım imkânı sunan İsme Özel Premium Kutulu Orkney Viski Seti sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Şık ve kullanışlı tasarımı ile yakınlarınıza ve sevgiliye yaratıcı hediyeler arasında değerlendirebileceğiniz bu hediye viski içme keyfini çok daha farklı seviyeye taşıyacaktır.

Orkney adası, viski severler için son derece önemli bir bölgedir çünkü kendisine özgü notaları bulunan Orkney viskileri arpa ağırlıkta olmalarına karşılık, farklı tahılların da karışımından yapılarak hem tek malt hem de harman viskileri özellikleri taşımaktadırlar. Orkney viskilerinin kendilerine özgü tatları aynı zamanda da kokuları bulunmaktadır.

Başta Orkney viskileri olmak üzere tüm viskilerdeki tatları ve notaları harika bir şekilde ortaya çıkaracak olan set içindeki bardaklar ve şişe böylece viski keyfini de ayrıcalıklı bir boyuta taşımaya yardımcı oluyor. İsme özel olarak tasarlanacak şişe ve bardaklar böylece hediye vereceğiniz sevdiklerinizi daha özel hissetmelerine neden olurken, set içinde bulunan viski taşları da viskilerini soğuk içmek isteyenlere yönelik doğal ve viskinin tadını bozmadan soğutma imkânı sağlıyorlar.