İsme Özel Retro Tasarımlı Premium Kutulu Orkney Viski Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 24 Haziran Pazartesi günü teslim.
4499.90 TL
Ürün Kodu: 15843

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set içerisinde; ​ 1 adet Karaf 4 adet Kadeh 12'li Viski taşı bulunmaktadır.
  • 12'li Viski taşı bulunmaktadır.
  • Şişe özel el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Kadehler 9 cm uzunluğunda olup 310 cc hacme sahiptir.
  • Karaf (Şişe) 24,5 uzunluğunda olup 1000 cc hacme sahiptir.
  • Yazılar lazer markalama yöntemi ile kalıcı olarak işlenmektedir.
  • Premium Kutusuyla gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Viski sever yakınlarınıza ya da sevgiliye en güzel hediye vermeniz için tasarlanmış olan İsme Özel Retro Tasarımlı Premium Kutulu Orkney Viski Seti sayesinde yakınlarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Viski keyfini birinci sınıf bir hale getiren ve harika bir kullanım imkânı sunan bu özel viski seti, sevdiklerinizi mutlu etmenin harika bir yöntemi olacak.

Viskiler kendi tatları kadar için yöntemleriyle de farklılık taşıdıkları için viskilerden özel bir tat almak için viskilere yönelik geliştirilmiş olan bardak ve şişelerin kullanılması gereklidir. Viski severlerin çok hoşuna gidecek olan bu özel set, kapsamlı yapısı sayesinde viskilerden alınacak tatları da en üst düzeye kolaylıkla taşıyabilecek.

Set içerisinde bulunan isme özel olarak tasarlanacak bardaklar armağan verdiğiniz yakınlarınızın kendilerini çok daha mutlu hissetmelerine olanak tanırken, aynı zamanda viskilerin notalarını ve tatlarını da daha iyi şekilde algılamayı sağlıyorlar. Bunun yanında özel şişesi viskiyi daha kolay bir şekilde doldurmayı sağlarken, doğal soğutma yöntemi sunan viski taşları da daha ideal ısılarda viskiyi içmeyi mümkün hale getiriyorlar. Tüm bu kullanışlı yapının özel şık kutusu ile tamamlandığı set, tüm bu özellikleri ile birlikte yakınlarınız için harika bir hediye değeri taşıyor.