Kişiye Özel Premium Kutulu Speyside Viski Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
699.90 TL
Ürün Kodu : 15849

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set içerisinde 1 adet Karaf, 4 adet Kadeh, 1 adet Meleklerin Payı Viski Tadım Defteri ve 12'li Viski taşı bulunmaktadır.
  • Şişe özel el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Kadehler 8,5 cm uzunluğunda olup 315 cc hacme sahiptir.
  • Karaf (Şişe) 28,5 uzunluğunda olup 1150 cc hacme sahiptir.
  • 96 sayfa Meleklerin Payı Viski Tadım Defteri
  • Özelleştirmeleriniz lazer kazıma teknolojisi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Kişiye Özel Premium Kutulu Speyside Viski Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarınıza ve sevgiliye en özel hediyeler vermek istediğinizde ayrıcalıklı ve her zaman şık görünen hediyeleri tercih etmeniz sevdiklerinizi mutlu edecektir. Eğer yakınlarınız viski içmeyi seviyorlarsa bu durumda onlara Kişiye Özel Premium Kutulu Speyside Viski Seti hediye ederek viski içme keyiflerini çok daha üst düzeye çıkarabileceğiniz gibi bir taraftan da mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Birinci sınıf malzemeden yapıldığı için üstün kaliteye sahip olan bu set, viski içme keyfini ayrıcalıklı bir boyuta taşıyor. Temelde Speyside viskiler için tasarlanmış olmalarına rağmen tüm viskiler için uygun olan bardaklar, şekilleri gereğince notaları viskinin bitişinde daha keskin bir şekilde algılanmasına neden oluyorlar. Özel üretim olan viski şişesi ise viskinin renginin daha güzel olmasına, aynı zamanda tadının da sağlıklı olmasına neden oluyor.

Viskiyi soğuk içmeyi sevenler için ise set içinde bulunan viski taşları doğal bir şekilde soğutmanın imkânını sağlıyorlar. Viski taşları, buzlar gibi salınım yapmadıkları için viskinin tadını değiştirmezler ve aynı zamanda da alkol oranını düşürmezler. Böylece viski taşları daha iyi bir viski içimi için önemli araçların başında gelmektedirler. İsme özel olarak tasarlanacak olan bu set tüm bu özenli ve kaliteli parçaları ile sevdiklerinize unutulmaz bir viski keyfi sunuyorlar.