İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü

Ürün Kodu : S-10211
49,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Sevgiliniz için sıradışı, espirili, eğlenceli ve özel bir hediye mi arıyorsunuz? Hediyenizin sıradan hediyeler aksine kalıcılığını bir ömür sürdürmesini ve sevgilinize her baktığında heyecan vermesini mi arzuluyorsunuz? O halde önerimize bayılacaksınız!

İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü, tamamen sevgililere hitaben tasarladığımız keyifli bir hediye alternatifi. Üzerindeki kalp figürleri ile oldukça romantik bir görünüm sergilemekte. Bu tasarım harikası tişörtler, üzerine işlenecek isimleriniz ile sıradanlıktan çıkıyor ve kalıcılığını, anlamını arttırıyor. Sevgilinizin bu baskılı tişörtleri gördüğünde şok olmaması imkansız denilebilir. İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü dilediğiniz her yerde giymeniz için uygundur. Evde, sokakta, tatilde bu romantik baskılı tişörtler ile hoş vakitler geçirmeniz mümkün. Ve size özel bu tişörtler ile tüm dikkatlerin üzerinizde olması kaçınılmaz.

Sevgilinize özel günlerde hediye etmek adına veya O'na küçük bir sürpriz yapmak adına hazırlatabileceğiniz İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü'nü kaçırmamak istiyorsanız renk ve beden seçiminizi hemen yapın, isimlerinizi bize iletin biz de Hediye Sepeti olarak bu romantik tişörtleri sizin için hazırlayalım.

 

İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü