Muğla İline Özel Memleket Tasarımlı Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 24 Haziran Pazartesi günü teslim.
%16 indirim
474.90 TL
398.92 TL
Ürün Kodu: 12891

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Muğla İline Özel Memleket Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğum günü yaklaşan arkadaşınıza ne hediye alacağınıza henüz karar vermediyseniz sizin için verebileceğimiz harika bir önerimiz var. Muğlalı arkadaşınıza verebileceğiniz en değerli ve güzel hediyenin Muğla yöresine ait terim ve kelimelerin yer aldığı bir tişört olacağını söyleyebiliriz. Bu bağlamda en değerli doğum günü eşyaları olarak bakıldığında da kendisini baştan sona mutlu edecek olan bu hediyenin anlam ve önemi de oldukça yüksek diyebiliriz.

Siyah ve beyaz seçenekleri bulunan ürün, Muğla yöresine ait birçok terim ve deyime yer veriyor. Aynı zamanda kadın ve erkek formatında unisex olarak üretilen bu ürünü dilediğiniz arkadaşınıza alarak onu şaşırtabilir hatta esprili bir yaklaşımla mutlu edebilirsiniz. Böylece kendisine verdiğini bu hediyeyi uzun yıllar saklayacak ve sizden bir parça olacağından hiç unutmayacak. Bu bağlamda sürpriz doğum günü fikirleri erkekler için alınacaksa bu tarz kişiye özel hediyelerin seçimi her zaman daha yararlı olarak görülür.

Muğla iline dair aklınıza gelecek her türlü detayı içinde barındıran üründe ne ararsanız o var. Bu da Muğlalı arkadaşınıza yapacağınız en iyi güzellik olacak ve kendisini oldukça mutlu edeceksiniz diyebiliriz. Ayrıca su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskısı ile uzun yıllar canı kalan üründe solma yaşanmıyor ve dayanaklılığı ispatlanmış oluyor. Bu tarz kişiye özel hediyelerin hayat kurtardığı ve kişileri oldukça mutlu ettiği de yadsınamaz bir gerçek diyebiliriz.