Sporculara Özel Mesajlı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
474.90 TL
Ürün Kodu: 11439

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Sporculara Özel Mesajlı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Born to be awesome sporculara özel mesajlı tişört ile sporcu ruhlu tüm tanıdıklarınıza mükemmel bir hediye alternatifi!

Bazıları vardır ki spor yapmadan asla yaşayamaz. İşte spor yapmayı yaşam şekli haline getirmiş bu kişilere verebileceğiniz harika bir tişört hediye alternatifi ile karşınızdayız. Born to be awesome/yani müthiş olmak için doğmuş yazısının üzerine baskılanmış olduğu bu muhteşem tişörtü spor meraklısı tanıdıklarınız üzerlerine zevkle giyecektir. Sporcu ruhlu arkadaşa doğum günü hediyesi arıyorsanız eğer, bu tişörtü gördüğünde ilk fırsatta giymek için zaman kovalayacaktır.

Spor tutkunu bir sevgiliniz, eşiniz, babanız ya da kardeşiniz olabilir. Kadın – erkek tüm tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz bu özel tişört bundan böyle tanıdıklarınızın daha motive bir şekilde spor yapmalarına sebep olacaktır. Sporcu ruhlarını destekleyecek olan bu tişörtü onlara; yaş günlerinde, yeni yıl hediyesi olarak, sevgililer gününde ya da yıl dönümünüzde bile armağan edebilirsiniz. Sporu ister hobi olarak, ister profesyonel şekilde yapan tüm tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz bu müthiş tişörtü hemen sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz. Spora gönül vermiş Erkeklere doğum günü hediyeleri aradığınızda ise son derece sürprizli olabilecek olan bu tişört onu her zaman gaza getirecektir.

Bedenlerinde 1 gram bile yağın barınmasına tahammül edemeyen ve gerçekten de mükemmel görünmek için daima spor yapan, koşan, parklarda, bahçelerde idman yapan, antrenmanlarını asla kaçırmayan sporcu ruhlu insanlara armağan edebileceğiniz gayet işlevsel bir tişört hediyesi tam da karşınızda duruyor.

İlginç hediyelik eşyalar aradığınız zamanda 7’den 77’ ye her kese armağan edebileceğiniz dilerseniz beyaz, dilerseniz siyah renk seçeneğindeki motive edici harika bir tişört hediyesi. Dilerseniz bu anlamlı tişörtten bir adet kendinize ve bir adet de partnerinize yaptırabilir ve spor  yaptığınız zamanlarda birliktelik içinde  zevkle giyebilirsiniz.