Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Süper Baba Tasarımlı Babalar Günü Hediyesi Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
474.90 TL
Ürün Kodu: 10372

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Süper Baba Tasarımlı Babalar Günü Hediyesi Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Süper baba tasarımlı babalar günü hediyesi tişört sayesinde babanız bu babalar gününde dünyanın en güzel duygularını yaşayacak!

Her babanın işçinde bir süper kahraman yatar. Biz bilmesek de babalarımızın içinde taşıdığı bu süper kahraman bazen geceleri bazen de bizim hiç bilmediğimiz, farkında olmadığımız anlarda ortaya çıkabilir.

Örneğin tüm zamanını bizler için çalışıp para kazanmaya vakfeden babalarımızın tüm gün yaptığı bu işte süper babalık özelliklerinden biridir mesela. Ya da tırnağımız taşa değse ya da bir yerimiz incinse, kanasa bile babalarımızın süper baba özellikleriyle  karşılaşabiliriz. Biz farkında olsak ta olmasak ta babalarımızın içinde kabaran süper baba iç güdüsünü güzel yüreklerinde her zaman taşır babalar. Bu nedenle babaya hediyeler ararken bu nüveyi de asla aklımızdan çıkarmamalıyız diye düşünüyoruz.

 

Gelin siz de bu güzel yanlarını onore edecek en güzel tişörtü armağan ederek babalar günlerinde kutlayın onları. Zira bu güzel ve manalı tişörtte aniden mütevazi baba kimliğinden sıyrılarak süper baba kimliğine dönüşen cesur bir baba tema alınmış. Kravatını – kıyafetini yırtıp bir kenara atarak içinde süper baba giysisini ortaya çıkarmış bu baba tişörtüyle siz de babanıza dünyanın en güzel ve esprili hediyesini armağan edebilirsiniz.

İllüstrasyon tarafı bir yana güzel bir gerçeklik taşıyan bu tişörtü babanız karşısında gördüğünde çok sevinecektir. Zira bu illüstrasyonlu tişörtte büyük bir gerçek payı olduğunu o da biliyor olacak. Babalar günü hediyeleri arıyorsanız kesinlikle bu özel tişörtü ona armağan edebilirsiniz.

Babanıza en güzel mesajları gizli bir şekilde verebileceğinizi ve duygularınızın en güzel ifadesi olabilecek olan bu tişörtle gerçek bir babalar günü hediyesi yakalayın!

Hediye Sepeti  her özel güne yaraşır baskı tişört modelleriyle her zaman hizmetinizde!

Kahraman babalarımıza özel harika bir tasarımımız var! Süper Baba Tasarımlı Babalar Günü Hediyesi Tişört..

Babablar günü hediyenize henüz karar vermediyseniz aklınıza gelen tüm hediye alternatiflerini unutun. Süper babalarımıza özel olarak hazırladığımız tişörtümüzü babanıza özel olacak şekilde hazırlatın, tam bir kahraman olmasını sağlayın. Klas görüntüsünün altında yatan Süper Kahramanı ortaya çıkaracak bu tişört ile babanız her yerde kahraman olacak. Süper Baba Tasarımlı Babalar Günü Hediyesi Tişört ismine özel hazırladındığından kendini fazlasıyla değerli hissedecek, bulunduğu her ortamda fark yaratacak. Tasarım tişörtümüzü üzerinden çıkarmak istemeyeceği de kesin. Çünkü bu tişörte hayran olmamak imkansız.

Hayatınızın tek ve süper kahramanı babanıza bu babalar gününde farklı ve anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız Süper Baba Tasarımlı Babalar Günü Hediyesi Tişört'ü ona özel olacak şekilde hazırlatın.