Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
474.90 TL
Ürün Kodu: 13360

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili dostlarınız ve mühendis arkadaşlarınız için özel olarak düşünülmüş hoş bir tasarım ile sürpriz yapmak şimdi çocuk oyuncağı. Dilediğiniz mühendis hediyesini mühendis birinin doğum gününü mükemmel hale getirmek için kullanabilirsiniz. En hoş tasarımlarla, kalıcı ve şık bir hediye amaçlıyorsanız tişörtlere göz atmanızın tam zamanı denebilir. Hızlı ve garantili hizmetle esprili bir hediye kapınıza getirilebilir. İyi bir hediye doğum günü kutlamasını tamamen baştan yaratmanızı sağlayacak sihirli bir dokunuş ortaya çıkarmaya yarıyor, mutluluk verecek bir ortam hazırlıyor.

Matematiğe yatkın olmalarını vurgulayan tam mühendislere göre düşünülmüş tasarım erkeğe alınacak doğum günü hediyeleri arasında ilk sıralarda. Dilediğiniz özel gün için, aile üyelerinden yakın arkadaşlarınıza, dostlarınızdan iş yerindeki tanıdıklara kadar herkese hediye edebilirsiniz. Vermek istediğiniz kişinin adresine gönderme opsiyonu bulunuyor. Hediye paketi yapılarak gönderildiğinde tamamen hazır şekilde verilen adrese ulaşıyor. Yıldönümünde ve terfi almak gibi durumlarda da mutluluğu paylaşmak için bu opsiyonu seçebilirsiniz.

Mühendise özel tişörtler içinde en güzel tasarım dilerseniz takım mug ve mousepad ile de kullanılabilir. Arkadaşınızı en anlamlı günde olduğundan biraz daha mutlu kılmak için tek yapmanız gereken bu özel dizaynı sürprize eklemek olacak. En hoş hatıraları biriktirdiğimiz hediyeleşme anlarında, yılbaşı ya da yıldönümünde bu opsiyonla prestijli bir hediye vermiş sayılacaksınız. Siparişinizi verirken kargo ve ödeme kolaylıklarından sizi en çok cezbedeni kullanabilirsiniz.