Fizik Öğretmenine Kişiye Özel Hediye Tohumlu Naturacube

1 Saat 56 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
249.90 TL
209.92 TL
Ürün Kodu: 12605

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel ahşap küp saksı toprak içinde tohumu ekili olup toprağı nemlendirdikçe filizlenmeye hazır halde gönderilmektedir.
  • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
  • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
  • Bitki çeşitleri lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi, papatya olmak üzere sekiz adettir.
  • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
  • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.
  • Bitkilerin filizlenme süreleri çeşitlerine göre 1-3 haftalık zaman alabilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Fizikçi ve matematikçi Sir Isaac Newton'ın “başına bir elma düşerek yer çekimini keşfettiği” anlatılarını duymayan yoktur. Newton’un pek çok bilimsel buluşa imza atması için ilham veren elma ağacını, Hediye Sepeti olarak fizik öğretmenlerimiz için ahşap saksının üzerine kazıyoruz! Siz de 24 Kasım tarihi yaklaşırken “Fizik öğretmenine branşına özel Öğretmenler Günü hediyesi ne alınır diye hummalı bir araştırmaya giriştiyseniz size Fizik Öğretmenine Kişiye Özel Hediye Tohumlu Naturacube’ü öneriyoruz.

Masif ahşaptan üretilen naturacube’ün üzerine öğretmeninizin branşının yanı sıra ismini yazarak hediyenizi kişiye özel olarak tasarlıyoruz. Lazer kazıma yönetimi ile yapılan özelleştirme, yazıların silinmemesi için en uygun teknik. Bu bakımdan fizik öğretmeninize, adının asla silinmeyeceği bir hediye vermenin haklı gururunu yaşayacaksınız. Fizik Öğretmenine Kişiye Özel Hediye Tohumlu Naturacube’ü ister 24 Kasım’da öğretmenler Günü hediyesi ister doğum gününe özel bir sürpriz olarak değerlendirebilirsiniz.

Naturacube, özgün tasarımı ve nemlendirildikçe yeşillenen 8 farklı bitki çeşidiyle fizik öğretmeninizin evinde penceresinin önünü, okulda ise masasını süsleyecek harika bir armağan. Öğretmeniniz için bitki çeşidi olarak lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi ve papatyadan birini seçebilirsiniz.

Dilediğiniz adrese hediye paketi içinde gönderdiğimiz naturacube’ün yanında bir de sulama spreyi bulunuyor. Zira Naturacube’ü, tohumu toprak içinde ekili ve nemlendirdikçe filizlenmeye hazır olarak gönderiyoruz. Fizik Öğretmenine Kişiye Özel Hediye Tohumlu Naturacube için şimdi siparişinizi oluşturabilir, öğretmeninizi veya öğretmen yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Keyifli alışverişler!