Firma Logolu Akan Yaprak Saati

Ürün Kodu : 11622

Firma Logolu Akan Yaprak Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ölçüleri: boy: 20,5 cm en:16cm derinlik:9cm
  • Akan yaprak mekanizma için ürün videomuzu inleyecebilirsiniz.
  • Malzeme: Mat siyah renkte Plastik alt kaide ve metal gövdeden kaliteli işçilik ile imal edilmiştir.
  • Alt Kaideniz üzerindeki led ışıklar 3 adet kalem pil ile çalışır
  • Saatin akar mekanizması 2 adet C - (Tombul Pil) 1,5V pil ile açılışır.
  • Firma logonuzu özelleştirme bölümüzdeki alana dosya olarak yükleyebilir ya da sipariş sonrasında müşteri destek ekibimize iletebilirsiniz.
  • Logo Baskısı siyah beyaz olarak lazer işleme ile yapılır asla çıkmaz.
  • Ürünlerimiz Şık hediye kutuları ve hediye ambalajları ile kargoya verilmektedir.

Firma logolu akan yaprak saat ile çalışma alanlarınızda farklı bir ambiyans yakalayın!

Zaman su gibi akıp geçiyor tanımı tam da bu saate uygun bir benzetme olsa gerek… Zaman su gibi akıp geçse de Hediye Sepeti platformu sayesinde hayatta yaşanılası her şey güzel ve ilginç objelerle farklılık kazanıyor. Tıpkı bu sayfada gördüğünüz firma logolu akan yaprak saatte olduğu gibi. Eğer arayışınız özel Hediyelik saatler ise bu saat kaçırılmaması gereken türevlerden biri diye düşünüyoruz.

İş yeri çalışanlarınıza, iş ortağınıza, müşterilerinize hatta işinde çok başarılı olan ve zamanının çoğunu ofisinde geçiren eşinize verebileceğiniz parlak fikrin yansıması hediye seçeneklerinden biri ile daha karşı karşıyasınız. Duvarlarda asılı duran, masalarda sabit duran monoton ve sıkıcı saatlerden bıktınız mı? Artık ofislerde farklılık yaratacak ama aynı zamanda da zamanı size ya da sevdiklerinize doğru bir şekilde gösterecek olan güvenilir bir saat mekanizması mı arıyorsunuz? O halde doğru sayfadasınız. Dekoratif masa saati konusunda emsallerinin arasından sıyrılarak ipi göğüsleyecek olan nitelikli ve tasarım harikası isme özel masa saati burada çünkü.

Firma logolu akan yaprak saat ile ofislerinizde havanız değişeceği gibi saati klişelerin dışında, ilginç bir şekilde takip edebileceksiniz. 20.5, 16, 9 cm ebatlarında olan bu ürün masa saati olarak kullanılmaktadır. Mat plastik materyalden üretilen ürün siyah renklidir ve alt kaidesi led ışıklar içermektedir.

Ürünün kaide kısmında bulunan paneline özelleştirme bölümünden firma logosunu ve isim özelleştirmesini ekletebilirsiniz. Her kesin ofisinde, evinde ki çalışma odasında, kütüphanesinde bulundurmak isteyeceği bu isme özel şık tasarımlı saat tüm sevdiklerinizin sahip olmak isteyeceği sıra dışı saatlerdendir.

Hatta çok çalışan sevgilinize dahi Sevgiliye özel saat niteliğinde armağan edebileceğiniz bu ürünle onun gönlünü kazanabilirsiniz.