Elazığ İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 15756

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Elazığ İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hediye anahtarlık modelleri arasında Elazığ’ı her zaman anımsatmaya yardımcı olacak Elazığ İline Özel Tasarımlı Anahtarlık sayesinde Elazığ’ı seven ya da Elazığlı olan sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz. Yüksek baskı kalitesine sahip olan ve her zaman kullanışlı yapısı ile tercih edilecek olan ürün, Elazığlı olan sevdiklerinize büyük mutluluk yaşatacaktır.

Elazığ gerek yurt içi gerekse yurtdışında Doğu Anadolu’nun incisi olarak kabul görmektedir. Kültürel dokusu ve göz alıcı coğrafi koşulları sebebiyle herkesin hayranlığını kazanan bölge, bu bakımdan turistler için de son yılların ideal bölgelerinden birisidir. Doğal güzelliklerinin ve tarihsel yapıların özenle korunması ve bir arada olması sebebiyle Elazığ, böylece ziyaretçilerine hiçbir zaman unutmayacakları anların yaşanmasını sağlamaktadır.

Elazığ’a gitmiş olan sevdiklerinizin bu özel bölgeyi unutmamaları ve her zaman hatırlamaları için tercih edeceğiniz anahtarlık, sadece bölgeye gitmiş olanlar için değil, aynı zamanda Elazığ’da bulunan arkadaşlarınıza da beklemedikleri bir anda sürpriz yapabilmeniz için özel bir imkân sunmaktadır. Özellikle Elazığlı olanlar, kendi memleketlerine güzelliklerinden ötürü çok sıkı gönül bağı duyarlar ve böylece Elazığ’da olan ya da Elazığlı olan sevdikleriniz için onlara her baktıklarında bu eşsiz bölgeyi anımsatacak olan anahtarlığı tercih etmeniz onların çok hoşuna gidecektir.