Edebiyat Öğretmenine Hediye Tohumlu Naturacube

19 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
174.90 TL
155.66 TL
Ürün Kodu: 12603

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel ahşap küp saksı toprak içinde tohumu ekili olup toprağı nemlendirdikçe filizlenmeye hazır halde gönderilmektedir.
  • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
  • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
  • Bitki çeşitleri lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi, papatya olmak üzere sekiz adettir.
  • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
  • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.
  • Bitkilerin filizlenme süreleri çeşitlerine göre 1-3 haftalık zaman alabilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler için öğrencileri birer çiçek gibidir. Bilgiyle suladıkları yeni nesillerin bilgili, donanımlı ve hayatın farkında bireyler olarak yaşamlarına yön verebilmelerini isterler. Bunun için de var güçleri ile çabalarlar; bazen bir köy okulunda bazen de bir fen lisesinde yeni nesillerin çiçek gibi açmasını hedeflerler. Edebiyat öğretmenlerimiz de hayatımızın en anlamlı ve özel yıllarında bizleri edebiyat gibi, estetik düşünceye sevk eden bir branşla tanıştırırlar. Romandan şiire edebiyatın klasikleşen eserleriyle buluşulan dersler, ne de keyifle geçiyor öyle değil mi?...

Siz de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde edebiyat öğretmeninize hediye olarak ne alacağınıza karar veremiyorsanız, ona çiçeğini ya da bitkisini saksısında vermeye ne dersiniz? Öğretmenler Gününe özel hediyeler arasında öne çıkan Edebiyat Öğretmenine Hediye Tohumlu Naturacube’ü isme özel olarak hazırlıyoruz. Lazer kazıma yöntemi sayesinde ahşap üzerinde özelleştirilen alanların silinme riskini de ortadan kaldırıyoruz.

Öğretmeninize özel olarak lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi, papatya olmak üzere 8 adet bitkiden birini seçebilirsiniz. Yanında özel spreyi ile gönderimini sağladığımız Naturacube’ü, tohumu toprak içinde ekili ve filizlenmeye hazır olarak gönderiyoruz.

Öğretmeniniz için Öğretmenler Günü’nün yanı sıra, yeni yıl hediyesi ya da doğumgünü sürprizi olarak da değerlendirebileceğiniz Edebiyat Öğretmenine Hediye Tohumlu Naturacube’ü hediye paketi içinde adresinize gönderiyoruz. Uygun fiyat avantajıyla sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz hediyelik için hemen siparişinizi oluşturun, aynı gün kargo imkanımızı kaçırmayın!