Canım Arkadaşıma Hediye Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 15445

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
 • Ahşap üzerine UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır, kalıcıdır.
 • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.

Canım Arkadaşıma Hediye Sukulent Naturacube özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

Candan öte arkadaşlarınız için verebileceğiniz en değerli hediyeler kesinlikle çok pahalı olanlar değildir. Can dostlarınız için alabileceğiniz en kıymetli hediye, derinliği ve anlamı olan içerikler taşımalıdır. İşte tam da burada devreye giren canım arkadaşıma hediye sukulent naturacube en anlamlı hediyeler arasında olacaktır. Hediye sepeti güvencesiyle sipariş verebileceğiniz sukulentin bakımı da oldukça keyifli ve kolay olmaktadır. Ahşap olan saksının ölçüleri 7cmx7cm dir. Masif ağaçtan yapılmıştır ve son derece sağlıklıdır. Sukulentin bakımına gelince Kapalı bir ortamda sukulent bitkileri, sprey yardımıyla haftada iki defa sulanmalıdır. Uzayan dallarının ise makas yardımıyla budanması gerekir. Uzun süre yaşamaları için güneşi gören bir ortamda olması ve günde 2 saat havalandırılması doğru olacaktır. Bitkinizi sularken dinlenmiş su kullanmanız da tavsiye edilir.

Can arkadaşınız için sipariş edeceğiniz arkadaşa hediye kategorisindeki sukulentin ahşap üzerine UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır. Üstelik kalıcı ve uzun ömürlü olmaktadır. Siz siparişinizi yaptığınız anda ahşap saksıyla beraber yanında bir adet sulama spreyi de gönderilmektedir. Sulamanın sadece toprağın nemlenmesi için yapılacağını unutmamalısınız. Bu sebeple ürünle birlikte gelen spreyi kullanmanız tavsiye edilir. Üstelik can dostunuz veya arkadaşınız için sipariş edeceğiniz minyatür bahçe, oldukça şık ve zarif bir hediye paketinde adrese gönderilecektir. İşte arkadaşıma ne hediye alabilirim? Diye düşünen herkesin sipariş verebileceği en güvenilir adreste bulunuyorsunuz. Üstelik kapıda ödeme veya banka kartı ile ödeme kolaylığı da Hediye sepeti ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır.