Aşık Çiftlere Hediye Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 14208

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
 • Ahşap üzerine UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır, kalıcıdır.
 • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.

Aşık Çiftlere Hediye Sukulent Naturacube özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgi paylaştıkça çoğalan bir histir.  Sevgiyi paylaşmanın en güzel yollarından biri hiç şüphesiz hediye almaktır. Hediye sadece almakla yetmez. O hediyeyi özenle düşünmek, seçmek ve maddi değerinden çok manevi değerine karar vermek gerekir. Çiçekler sevgiliye alınacak belki de en anlamlı, en özel hediyedir. Hele birde canlı ise hem daha anlamlı hem daha orijinal hediye olacaktır. Harika bir çiçek türü olan Sukulent çiçeğini özel tasarlanmış ahşap saksı içerisinde size ve sevgilinize en uygun şekilde tasarladık. Ahşap saksımızın ölçüleri 7 cm x 7 cm’ dir. Saksının ahşap kısmı özel olarak seçilen masif ağaçtan yapılmıştır.

Ahşap saksı içerisinde bulunan sukulent çiçeğinin bakımına özen göstermeniz gerekir. Sukulentin sağlıklı olabilmesi için kapalı bir ortamda evin içerisinde sprey yardımı ile sulamanız gerekiyor. Sukulent sulandıkça uzayan dalları olacaktır ve o dalları uzadıkça küçük küçük kesebilirsiniz. Sukulentin uzun ve sağlıklı bir şekilde yaşaması için mutlaka güneş ışığı görmesi gerekir. Bitkiyi gün içerisinde 1-2 saat olacak şekilde mutlaka temiz havaya çıkarmanız gerekir. Bitkiyi sulamadan önce sulayacağınız suyu dinlendirmiş olmanız çok önemli bu işlem bitkinizi klordan koruyacaktır. Ahşap saksı üzerine sevgilinizle size özel olan baskı Uv ışınları ile işlenir ve sağlamdır. Saksının yanında bitkiye özel sulama spreyi de gönderilir ve sulama yapılırken amaç sadece toprağı nemlendirmek olduğu için beraberinde gelen spreyi kullanmanız önerilir.