Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı

Ürün Kodu : S-8390
24,00 TL 19,00 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava
Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı özellikleri:
  • Sayfa Sayısı : 96
  • Cilt Tipi : Sert Kapak
  • Kağıt Cinsi : Mat Kuşe
  • Ebat : 12x16 cm

Yorumlar

Veli M.
05.10.2018
Harikaa
Tam zamanında ürün teslim edildi. Teşekkür ederim :)
Fatma .
28.08.2017
Hediye
Çok güzeldi teşekkürler
Gülsüm K.
18.07.2017
Gerçekten aldığım hediyem hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştı teşekkür ederrim.
Musteri
10.02.2017
Hasta Hediyesi
Cok memnun kaldim

AÇIKLAMA

Arkadaşa özel sen hastalandığında ben kitabı belki de arkadaşınıza sunabileceğiniz en büyük şifa ilacıdır!

Hastalandığınızda nasıl hissedersiniz? Kötü değil mi? Kemikleriniz sanki kırılacakmış gibi ağrır, başınız ağırlaşır, ateşiniz çıkar, boğazınız yanmaya – acımaya başlar, en kötüsü de işinizden gücünüzden kaldığınızdan ya da aciz hissettiğinizden moralman düşersiniz. Belki de bu gibi anlarda insana en lazım olan şey arkadaşlarıdır… Bu nedenle de hasta olan arkadaşlara unutulmayacak hediyeler nedir, alt satırlarda görebileceksiniz.

 

Şöyle iyi bir arkadaşınız yanı başınızda olsa da size sıcak bir çorba yapsa, ateşinizi ölçse, gülen gözleriyle başınızda beklese ve tatlı sohbetiyle sizi avutsa diye beklersiniz hastayken. İşte hastalanan yakınlara, arkadaşlara ya da tanıdıklara verilebilecek en güzel ve tatlı kitapsa Hediye Sepeti’nin tam da bu sayfasında yer alıyor. En yakın arkadaşa hediye firikleri nden olabilecek  bu kitabı kankanız hastalandığında kucağına  tutuşturuverin yeter!

 

Bu güzel kitapta hasta kişiyi rahatlatacak olan ve hastayken hoşuna gidecek olan tüm beklentileri yer alıyor olacak. Tıpkı yukarda saydığımız gibi; ona yemek pişireceğiniz, şarkılar söyleyeceğiniz, ateşini ölçeceğiniz, en güzel masalları anlatabileceğiniz, moralini yükselterek onu pozitif enerjinizle adeta yeniden hayata bağlayabileceğinizi en güzel şekilde anlatacak olan bu kitabı kucağına verin ve keyifle okusun. Emin olun ki kısa zamanda yeniden moraline kavuşacak ve bu durum onun sağlığını düzelmesini de hızlandıracaktır. Hediyelik eşyalar dan sen hastalandığında ben kitabıyla yaptığınız bu güzel jestle, sizin ne kadar has bir arkadaş olduğunuzu anlayacaktır. Sevdikleriniz ateşlendiğinde, grip olduğunda, soğuk aldığında ya da türlü türlü nedenlerden hastalandığında bu  kitabı şefkat eli niteliğinde ona armağan edebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz kişiyi neşelendirerek ona ihtiyacı olan morali vermek ister misiniz? En sevdiğiniz insanlar hastalandığında onlarsız yapamadığınızı ve onu sevdiğinizi göstermenin en kalıcı yollarından biri Sen Hastalandığında Ben Kitabıdır. Çeşitli çizimlerle onsuz olamayacağınızı göstermenin espirili ve moral verici yolu.

Bu kitabı, kaç yaşında olursanız olun, eşinize, arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, çocuğunuza ya da sevdiğiniz her hangi birine hediye edebilirsiniz. Üstelik her hasta olduğunda tekrar tekrar kucağına bırakabileceğiniz bir kitap.