Kartvizit Tasarımlı Kitap Ayracı

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
144.90 TL
Ürün Kodu: 12912

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal malzeme üzerine tek taraflı çıkmayan süblime baskı.
  • 13.5 cm x 4 cm ölçülerinde.

Kartvizit Tasarımlı Kitap Ayracı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sizin için çok özel birisi için hediye arıyorsanız, işiniz elbette çok da kolay olmayacaktır; ancak bu konuda yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Hediye Sepeti, her kategoride ayrı ayrı sunduğu binlerce hediyeyle bu konuda size önemli bir destek sağlıyor. Tek yapmanız gereken en uygun hediyeyi bulmak ve tasarım sürecinde aktif olarak rol oynamak. Kişiye özel hazırlanan hediyelerin yarattığı etkiye güvenin ve tasarım merkezli hediyelere ağırlık verin. İlginç doğum günü hediyeleri arasında her zaman büyük ilgi gören kartvizit tasarımlı kitap ayracına ücretsiz kargo fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Hediye almak istediğiniz kişiye yaptığı işle alakalı olarak özel bir jest yapmak istiyorsanız bu hediye tam olarak size göre. Metal bir malzemenin üzerine gerçekleştirilen süblimasyon baskı, oldukça hoş bir görüntü yaratmaktadır.

13,5 cm x 4 cm ölçülerine sahip bu özel kitap ayracı, gerçek bir kartviziti andırıyor. Hediye vermek istediğiniz kişi yen bir iş kurmuşsa, böyle sembolik bir kartvizit yaptırarak onu aslında ne denli desteklediğinizi ifade edebilirsiniz. Hele bu kişi bir de okumayı seven biriyse, bu hediyeyle hedefi tam olarak on ikiden vurduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Kartvizit tasarımlı kitap ayracı adresinize gönderilirken oldukça şık bir hediye paketi yaptırılmaktadır. Aynı gün kargo ayrıcalığı ile sahip olacağınız ürüne ilginç hediyeler erkek için kategorisi üzerinden ulaşmanız mümkün. Kartvizit tasarımlı kitap ayracını doğrudan kendi reklamınızı yapmak amacıyla da sipariş edebilirsiniz.