İş Adamı Gömlek Desenli Tişört

Ürün Kodu : S-10177
29,90 TL

Hediye Sepeti'nin yeniliklerinden espirisi yüksek, eğlenceli ve kaliteli sıradışı bir tişört; İş Adamı Gömlek Desenli Tişört.

Yaz günlerinde beylerin vazgeçemediği parçalarından biri tişörtleridir. Zevklerine ve kişiliklerine göre değişkenlik gösteren tişörtler, kimine göre çok sade kimine göre de espirisi yüksek, sıradışı baskıları ile dikkatleri üzerine toplayan tişörtlerdir. Sizde tercihinizi sıradışı türde tasarlanmış tişörtlerden yana kullanıyorsanız İş Adamı Gömlek Desenli Tişört'ü çok seveceksiniz. Üzerindeki kravat, gömlek yakası ve cep içerisindeki kalem baskısı ile dikkat çeken bu erkek tişörtü, beylerin büyük bir keyifle kullanacağı harika bir tasarım. Beylere iş adamı havası kazandıracak bu baskılı tişört, tüm dikkatlerin üzerlerinde olmasını sağlayacak. İş Adamı Gömlek Desenli Tişört'ü evde, iş yerinde, yürüyüşte, tatilde istedikleri her yerde doyasıya kullanabilecekler. Kalitesi ile konfor sağlayan, rahatsız etmeyen bu tişörtü beyler üzerlerinden çıkarmak istemeyecekler.

Sayfamızda olduğunuza göre bu baskılı erkek tişörtünü beğendiğiniz tartışılmaz :) Sizde İş Adamı Gömlek Desenli Tişört'den bir tane edinmek istiyorsanız sitemizden hemen siparişinizi oluşturun, renk ve beden seçiminizi yapın, sıradışı baskısı ile dikkat çeken tişörtünüzün keyfini çıkarın.

 

İş Adamı Gömlek Desenli Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resimde görülen şablon sabittir.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • 40 derecede 80 yıkamaya kadar dayanıklıdır.
  • Ilık suda elde yıkama, yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.