0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti

Ürün Kodu : S-10761
69,90 TL

Mutlu evliliğinizi bir çocuk ile taçlandırdığınız vakit tam bir aile oldunuz demektir. Şimdi sıra en değerli varlığınızın aileniz olduğunu gören herkese göstermekte. İşte bu amaçla tasarlayıp beğeninize sunduğumuz Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti, biricik eşiniz ve yavrunuz ile birlikte giyebileceğiniz harika bir kombin.

Bir anne olarak aileniz için hazırlatabileceğiniz bu kombin anne, baba ve çocuk tişörtünden oluşmakta. Tişörtler üzerinde yazan harfler çocuğunuzu ortaya alıp yan yana geldiğiniz vakit AŞK kelimesini oluşturuyor. Aileniz ile aranızdaki o sarsılmaz sevgiyi dışa yansıtmanızda etkili olacak bu tişört kombini sayesinde dışarda tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak. Ailecek çıktığınız yürüyüşlerde, gezilerde veya tatilde bu kombini giyerek tam bir aile olduğunuzu gören herkese rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Nereden edindiğinizin merak konusu olacağı Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti sayesinde aileniz ile aranızdaki bağa herkes imrenerek bakacak gibi görünüyor. Kendi aileniz için hazırlatabileceğiniz Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti'ni isterseniz aile olan sevdiklerinize sürpriz bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. En anlamlı hediyelerden biri olabilecek bu kombin sevdikleriniz tarafından severek kullanılırken onlara daima sizi hatırlatacak, her an sevgiyle anılmanızı sağlayacak. Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti'nin dikkat çeken bir diğer detayı da her bir tişört üzerine yazılacak isimler. Üzerine yazılan isimler ile kişiye özel hediyeye dönüşen bu kombin ile sevdiklerinizi özel de hissettireceksiniz. İsimlerine özel hazırlanan bu kombini istedikleri her yerde keyifle giyebilecekler.

Evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendi eşiniz için veya aile olmuş sevdikleriniz için satın alabileceğiniz Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Seti'ni Hediye Sepeti.com'dan renk ve beden seçiminizi yaparak hazırlatmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızı öneriyoruz. Aksi halde bu şık ve anlamlı kombin tükenebilir.

 

Aşk Yazılı Aileye Özel 3 lü Tişört Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Aşk yazılı aile tişört setinde 3 tişört gönderilmektedir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.