Fotoğraf Baskılı İnstagram Tişört

Ürün Kodu : S-10371
29,90 TL

Popüler fotoğraf paylaşım uygulamaarından olan Instagram'dan esinlenerek hazırladığımız harika bir tasarımı size sunmaktan keyif aldığımızı söyleyebiliriz; Fotoğraf Baskılı İnstagram Tişört..

Hemen hemen hepimizde var olan ve en sevdiğimiz, en beğendiğimiz fotoğraflarımızı paylaştığımız instagram oldukça tutulan uygulamalardan biri haline geldi. Hal böyle olunca logosunu veya tasarımını ele alarak birçok ürün tasarlandı. Yastıklar, çantalar, tişörtler ve daha birok şey.. Bizde bu akımın etkisinde kaldık ve Fotoğraf Baskılı İnstagram Tişört'ü yarattık. Instagram logolu baskısı içine dilediğiniz 4 fotoğrafı bastırabileceğiniz bu tişört ile yaz günlerinde keyifle giyeceğiniz bir tişörte sahip olacaksınız. Yaz sezonu boyunca üzerinizden çıkarmayacağınızdan da eminiz.

Hepsi biribirinden farksız olan tişörtlerinizden sıkıldıysanız Fotoğraf Baskılı İnstagram Tişört'ü size özel olacak şekilde hemen hazırlatın, yaz sezonunu renkli geçirin. Instagram tasarım tişörtümüzü dilerseniz dostalarınıza/arkadaşlarınıza da hediye etmeniz mümkün.

 

Fotoğraf Baskılı İnstagram Tişört'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.