0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comBabalar Gününe Özel İsimli Tişört

Ürün Kodu : S-10311
29,90 TL

Babalar günü için babanıza bir takım sürprizler yapmak istiyorsanız ve babaya hediye olarak aklınızda bir fikir yoksa babanız için en özel hediyeye hazır olun.

Babanıza alabileceğiniz Babalar Gününe Özel İsimli Tişört ile babalar günü hediyesi şimdiden babanızı duygulandıracak. Bugüne kadar sizin için yaptıklarından dolayı duyduğunuz minnetin bir götergesi olan bu tişörte babanızın ismini yazdırabilir ve onun ne kadar kral bir adam olduğunu belli edebilirsiniz. Babaların asla hayır diyemeyeceği bu tişört her zaman babanızın üzerinde olacak. Tişörtü her giydiğinde sizi ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anımsayacak olan babanız çocuğunu bu şekilde yetiştirdiği için kendisiyle gurur duyacak. Babalar günü yılda bir kere gerçekleşen babaların en özel günüdür.

Aynı zamanda babanıza doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz bu tişört oldukça kaliteli ve şık tasarımlıdır. Tamamen pamuktan olması sayesinde asla terletmez aksine serin tutar. Tişörtün sade görünümü ve kişiselleştirilebilir yapısıyla babalar günü için alınabilecek hediyeler arasında ilk tercih oluyor.

Babalar Gününe Özel İsimli Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.