0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti

Ürün Kodu : S-10767
69,90 TL

En değerli varlığınızın aileniz olduğunu düşünüyor ve bunu gören herkese ifade etmeyi düşünüyorsanız işte size harika bir fırsat; Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti.

Anne, baba ve çocuk olmak üzere toplam 3 adet tişörtten oluşan bu kombin istediğiniz her yerde giymeniz için uygundur. İster birlikte yürüyüşe veya alışverişe çıktığınızda, ister tatilde, ister misafirlikte. Tüm dikkatleri üzerinize yöneltecek Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti ile nasıl mükemmel bir aile olduğunuz giydiğiniz bu tişörtler sayesinde dışa yansıyacak. Ailenize özel hazırlanan tişörtleri üzerinizde gören herkes aranızdaki sevgi bağına adeta imrenecek. Nereden edindiğinizin merak konusu olacağı Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti'nin üzerinde bulunan figürlerin dışında dikkat çeken en belirgin özelliği de tişörtlerin her biri üzerine yazılan isimleriniz. Böylelikle kişiye özel bir hal alan Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti yalnızca size ve ailenize özel olacak. Kendi aileniz için isme özel hazırlatabileceğiniz bu tişört kombinini dilerseniz aile olmuş bir yakınınız veya arkadaşınız için de tercih edebilirsiniz. En lerden biri olabilecek Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti ile bir ömür akılda kalmayı da garantileyeceğinizi söyleyebiliriz.

Anne, baba ve çocuk olmak üzere 3'lü olarak beğeninize sunulan Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti'ni Hediye Sepeti.com'dan isme özel olarak hazırlatmak ve ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için satın almak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu şık ve şirin kombin tükenebilir.

 

Aşkımızın Meyvesi 3 lü Aile Tişört Seti