0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAy Yıldız Baskılı Tasarım Tişört

Ürün Kodu : S-10420
29,90 TL

Ulusumuzun simgesi bayrağımızı asil görüntüsü ile her yerde görmek istiyorsanız işte size harika bir ürün; Ay Yıldız Baskılı Tasarım Tişört.

Rengini şehitlerimizin kanından alan ve ay-yıldız ile eşsiz bir görüntü oluşturan yegane varlığımız Türk Bayrağı'nı daima yaşatacak bu tişört dolabınızın en özel parçası heline gelecek. Asil görüntüsü ile her zaman her yerde giyebileceksiniz. Ay Yıldız Baskılı Tasarım Tişört'ün en belirgin diğer özelliği Ay ve yıldızın Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti yazısı ile tasarlanmasıdır. Böylece eşsiz bir görüntü oluşturan tişörtümüz ile Türk olmanın verdiği gururu herkese ilan edebileceksiniz. Atatürk'e ve Türkiye Cumhuriyeti'ne olan aşkınız Ay Yıldız Baskılı Tasarım Tişört sayesinde yalnızca içinizde kalmayacak.

Ay ve yıldızın muhteşem uyumu ile tasarlanan tişörtümüzün siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçip ister kendiniz için isterseniz de ülkesine olan bağlılığı ile bildiğiniz sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

Ay Yıldız Baskılı Tasarım Tişört'ü

Yorum Yaz

Dilara ş.
Çok çok beğendim
17.08.2016