Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10747
29,90 TL

Türkiye Cumhuriyeti'nin en şirin illerinden Edirne'nin sıcakkanlı insanlarını sıradışı bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Sepeti.com'un tasarımına imza attığı Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişörtsizin için sitemizdeki yerini aldı.

Sıradan tişört modellerini üzerindeki baskısı ile geride bırakan bu tişört modelimiz yalnızca ve yalnızca Edirneli olanların veya Edirne'ye hayran olanların kullanabileceği bir tişört modeli. Edirne'nin güzelliklerinin resmedildiği baskısı ile dikkat çeken Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişört ile Edirne sevgisini dışa yansıtmak mümkün olacak. Evde giyilebilecek Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişört dışarda, alışverişte, yürüyüşte, okulda veya işte kısacası istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilecek. Edirneli olan bir arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu tişört modelini herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak da ona sunabilirsiniz. Üstelik yalnızca arkadaşınız için değil erkek sevgiliye hediye veya bayan sevgiliye hediye olarak da tercih edebileceksiniz. Kullanışlı bir hediye olmasının dışında manevi değeri yüksek bir hediye de olabilecek Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişört anlamlı hediyelerden biri olarak sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak. Keyifle kullanılacak bu tişört anı niteliği de taşıyacağından bir ömür sizden bir anı olarak saklanacaktır.

En sevdiğiniz arkadaşlarınızdan biri Edirneli ise veya Edirneli bir sevgiliniz varsa Hediye Sepeti'nin tasarladığı Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü kesinlikle kaçırmayın ve hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin.

 

Edirne Tasarımlı Özel Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.