Batmanlılara Özel Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10745
29,90 TL

Ülkemizin küçük ama nezih şehirlerinden Batman'ın canayakın insanlarına özel olarak tasarladığımız harika bir ürünü sizlere sunuyoruz; Batmanlılara Özel Baskılı Tişört.

Batmanlı sevdikleriniz için en anlamlı hediyelerden biri olabilecek bu tişört modeli ile kalıcı olduğu kadar kullanışlı da bir hediye vermiş olacaksınız. Üzerinde Batman iline ait güzelliklerin resmedildiği bir baskı bulunan bu tişörtü Batmanlı sevdikleriniz evde giyebilecekleri gibi sokakta, caddede, işte, okulda, alışverişte veya yürüyüşte de giyebilirler. Giydikleri bu sıradışı tişört sayesinde Batmanlı olduklarını herkese her yerde gösterebilirler. Rahat kesimi ve şık görünümü ile sevdiklerinizin rahat etmesini sağlayacak Batmanlılara Özel Baskılı Tişört'ü bayana hediye veya erkeğe hediye olarak hazırlatmanız mümkün. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan Batman şehrine özel tişörtü istediğiniz renkte, istediğiniz bedende hazırlatabilirsiniz. Unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek bu baskılı tişört sayesinde siz de bir ömür akıllarda kalmayı garantileyeceksiniz. Batmanlı sevdikleriniz onlara özel hazırlattığınız bu tişörtü her giydiklerinde sizi sevgiyle hatırlayacaklar, tişörtü bir ömür güzel bir anı olarak daima saklayacaklardır.

Herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak en yakınlarınıza sunabileceğiniz Batmanlılara Özel Baskılı Tişört'ü doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Emin olun ki anlamı ve manevi değeri yüksek bu hediyeniz çok beğenilecek, bir ömür keyifle kullanılacaktır.

 

Batmanlılara Özel Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.