Malatya Şehir Özellikleri Tasarımlı Tişört

Ürün Kodu : S-10283
29,90 TL

Malatya'nın en güzel yerlerini ve Malatyaya özgü her şeyin bir tişörtte toplandığını düşünün. Ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan Malatya’ daha önce hiç merak ettiniz mi ya da Bir malatyalı olarak şehrinizi tanıtmak hoşunuza mı gider? Öyleyse Malatyalı arkadaşlarınıza Malatya Şehir Özellikleri Tasarımlı Tişörtü özel bir gün hediyesi olarak alabileceksiniz .

Sevdiğiniz arkadaşınıza aldığınız bu hediye arkadaşınızın memleket özlemini gidermeye birebir olacak. Ayrıca Malatya severlerin de itinayla alıp giyeceği bu tişört yaz aylarının da bir kurtarıcısı niteliğinde olacak. Tamamen pamuktan oluşan Malatya Şehir Özellikleri Tasarımlı Tişörtü terlemeye karşı da birebir yapıda. Memleket özlemi giderici bu tişörtü arkadaşlarınıza hediye etmek ya da kendinize almak için daha fazla beklemeyin, hemen tıklayın!

 

Malatya Şehir Özellikleri Tasarımlı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

Yorum Yaz

Kübra Y.
Teşekkürler...
Size özel ürününüzle, benim için çok değerli birine müthiş bir sürpriz yapmış oldum. Aynı gün ürün teslimi konusundaki destek ve hassasiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim... Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
12.07.2016